x

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo!

7 Yıl Garanti ✔️

Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Üye girişi
Sepetim

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Bir Fidan Sizden Bir Fidan Bizden 

Daha yeşil bir dünya için; Bir fidan sizden, bir fidan bizden…

Dünyamız ve gelecek nesillerimize olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bunları yerine getirmek için de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bir mobilya üreticisi olarak belki de en önemli sorumluluklarımızdan biri de sürdürülebilir, korunan ve geliştirilen orman alanlarını artırmak olduğunun bilincindeyiz. Bunu sağlayabilmek üzere gerek üretim sırasında kullandığımızı hammaddelerin kontrollü ekimlerle geliştirilen ormanlardan olması, gerekse günlük operasyonlarımız sırasında tükettiğimiz kağıt, karton koli ve benzeri malzemelerin olabildiğince geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş olduğuna azami özen gösteriyoruz.  Atıklarımızı geri dönüşüm projeleri ile tekrar değerlendiriyor (#kedievimAdoreden Sosyal Sorumluluk Projesi), hiçbir malzememizi israf etmiyoruz.

Tüm bunlar ormanlarımızı korumaya ve israf önleyici çabalar olsa da asıl olanın yeni ağaçlar dikerek ülkemize, dünyaya yeni ormanlar kazandırmak olduğunun farkındayız.  Bu nedenle çalışan arkadaşlarımız ile beraber bu konulara çözüm getirebilmek üzere nasıl faydalı bir çalışma yapabiliriz diye düşündük ve Özlem Mutlu arkadaşımızın #birfidansizdenbirfidanbizden projesini sizlerin de desteği ile hayata geçirmeye karar verdik.

#birfidansizdenbesfidanbizden projemiz kapsamında sitemizden yapacağınız alışverişleriniz sırasında alacağınız her bir fidana karşılık, bir fidan da biz ekliyoruz ve sizin adınıza ekilmesini sağlıyoruz ve adınıza düzenlenmiş ekim sertifikalarını e-posta yolu ile tarafınıza gönderiyoruz. Şimdilik tarafımızdan 2000 ilave fidan ile sınırlı bu projeye her bir siparişinizde en fazla 5 adet fidan ile katılım sağlayabilirsiniz.

Unutmayalım, ne ekersek onu biçeriz…  Bugün ekeceğimiz fidanlar gelecek nesiller için daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya oluşmasına katkıda bulunacak. Umuyoruz ki bu proje aynı bu ekilen fidanlar gibi büyüyerek devam eder.

 

Saygılarımızla.

 

Mustafa Kemal KAYALAR

Adore Mobilya Sanayi

Yönetim Kurulu Başkanı

Kedi Evleri Sosyal Sorumluluk Projesi’ne neden ve nasıl karar verildi?

Merhaba Değerli Hayvanseverler,

Biz,  “Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı” felsefesi ile ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz.

“En Kaliteli” olmak için levhadan, bağlantı parçalarımıza kadar bütün malzemelerimizi özenle seçiyor, en güncel teknolojik sistemleri kullanıyoruz.

“En Hesaplı” olmak için ise hem ergonomiden ve şıklıktan ödün vermemeye hem de, olması gerekenden fazla malzeme ve iş gücü kullanmamaya dikkat ediyoruz.

 En büyük önceliğimiz ise ürettiğimiz ürünlerin çevre dostu olmasıdır. Bu nedenle ürünlerimizde sadece, endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan üretilen yonga levhalar ve üretim süreçleri denetlenen, doğaya zarar vermeyen bağlantı parçaları kullanıyoruz.

 İleri teknoloji ile ulaştığımız yüksek üretim potansiyelimiz ve hesaplanarak yapılan tasarımlarımız sayesinde neredeyse hiçbir malzememizi israf etmiyoruz. Fakat ana hammaddemiz olan yonga levhalarımızın bir kısmı taşıma ve üretim aşamalarında hasar görebilmekte ve bu malzemeler firmamızın ürünlerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır. Normalde, hasar gören bu malzemeler ayrılıp satılmaktadır.

Ticari gelir sağlamak yerine, sevimli hayvan dostlarımız için ne yapabiliriz diye düşündük ve sokak kedileri için ev yapmanın güzel bir fikir olduğuna karar verdik. Bu sayede kedi dostlarımız soğuk kış günlerinde ısınabilecekleri ve korunabilecekleri ev sahibi olabileceklerdi. Yıllar önce amatör bir ruh ile başlayan bu girişimi bugün sizlerle beraber bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak sürdürmenin onur ve mutluluğunuz yaşıyoruz.

Kedi Evleri’ni tasarlarken, üretim aşamalarında ayrılan bu malzemeleri yıl boyunca biriktirerek en verimli şekilde kullanarak çok sayıda Kedi Evi ürettik. Kedi Evlerini hiçbir el aletine gerek duymadan kurabileceksiniz çünkü kurulum için gerekli olan herşey paketin içinde mevcuttur. Kedi Evini kurmadan önce veya kurduktan sonra evi, naylon gibi su geçirmez bir malzeme ile kaplamanızı öneririz ki, kış şartlarına daha uzun dayanabilsin. Dilerseniz Kedi Evlerini boyayabilirsiniz ama kedilerin boya kokusundan pek hoşlanmadığını da hatırlatmak isteriz. Eğer boyarsanız evleri iyice havalandırdıktan sonra kedi dostlarımızın hizmetine sunabilirsiniz.

Adore Mobilya ailesi olarak ürünlerimizi evlerinizde ve ofislerinizde görmekten mutluluk duyuyoruz. Etrafınıza dikkatle baktığınızda, en az bir komşunuzun veya akrabanızın evinde ya da bir arkadaşınızın ofisinde bize rastlayacaksınız. Şimdi ise Adore Kedi Evleri’ni her sokakta görmek istiyoruz.

Adore Mobilya, kedi evlerini Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında ürettiği için siz değerli hayvanseverlere bu evleri ücretsiz olarak sunuyor. Ancak ticari suistimali engellemek adına sadece kargo ve ambalaj maliyeti ödemeniz gerekiyor. Bu sayede kedi evlerimiz daha çok dostumuza ulaşacaktır.

Kurduğunuz kedi evlerinin fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

#kedievimadoreden

#bukışgeçerüşümeden


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.