Kesonlar

Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
KARGO
BEDAVA
Adore Mobilya - Rio Kilitli Çekmeceli Keson-Mat Lake Beyaz 41x61x45 cm (GxYxD)
Favorilerime
Ekle
Sepetime Ekle
1.499,91 TL
KARGO
BEDAVA
Adore Mobilya - Rio Kilitli Çekmeceli Keson-Sonoma 41x61x45 cm (GxYxD)
Favorilerime
Ekle
Sepetime Ekle
1.499,91 TL
KARGO
BEDAVA
Adore Mobilya - Rio Kilitli Çekmeceli Keson-Açık Ceviz (Tori) 41x61x45 cm (GxYxD)
Favorilerime
Ekle
Sepetime Ekle
1.499,91 TL
KARGO
BEDAVA
Adore Mobilya - Rio Kilitli Çekmeceli Keson-Koyu Ceviz (Oslo Ceviz) 41x61x45 cm (GxYxD)
Favorilerime
Ekle
Sepetime Ekle
1.499,91 TL
KARGO
BEDAVA
Adore Mobilya - Newyork Kilitli Çekmeceli Keson-Açık Ceviz(Tori) 45x63x51 cm (GxYxD)
Favorilerime
Ekle
Sepetime Ekle
2.249,90 TL
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Keson Nedir?

Özellikle inşaat sektöründe sıklıkla konusu geçen ve teknik bir terim olan keson; temel olarak dilimize Fransızcadan geçiş yapmıştır. Fransızca kelime karşılığı ise “malzeme arabası” olarak bilinmektedir. Bununla birlikte ofis mobilyaları arasında kendi yerini malzemelerin depolanmasına avantaj sağladığı için garantiye almıştır. Son dönemlerde çalışma odası gibi alanlarda da tercih edilmesi ile ofis ve çalışma alanları için bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 

Keson Modelleri

Kesonlar boylarının kısa oluşu, çekmeceli ve kilitli tercihleri ile ofis ve çalışma ortamları düzenleyicileri olarak kullanımına sıklıkla rastlanan dolap grupları arasında yer alırlar. Yer kaplamamaları ise sağladıkları en büyük avantajlardan biri olarak düşünülebilir. Kullanılan tekerlekler ise istediğiniz alanlara taşınmasında içinin boşalmasına gerek kalmadan hareket özgürlüğü sağlar. Keson modelleri seçilirken ihtiyaçlarınıza göre model seçimi yapmak dikkat edilmesi gereken önemli noktalar arasında yer alır. Bu noktaları ise kilitli kesonlar ve çekmeceli keson olarak ikiye ayırabiliriz. Bazı modeller; 1 adet kilitli çekmece ve kapak içi geniş iç bölmelidir. Bazıları ise; küçükten büyüğe olacak şekilde 3 farklı boyut çekmece kullanılarak üretilir. Keson içerisinde saklamak istediğiniz eşyalarınızı göz önünde bulundurarak, Adore Mobilya güvencesi ile doğal ahşap dokuda üretilen ve diğer ofis/çalışma alanı eşyalarınıza da uyum gösterecek keson modellerine çalışma odası kategorimizden göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Keson Modelleri Kurulumu 

Adore Mobilya, keson modelleri;  kapınıza teslim, özel hazırlanmış kutular içinde gönderilmektedir. Ürün kutuları içinde kurulum için gerekli bütün malzemeler ve montaj şeması bulunmaktadır. Kolay ve hatasız kurulum için montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurulum yapabilirsiniz. Ürünlerimizi, peşin fiyatına taksit imkanı ile online alışveriş yoluyla, web sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Modellerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı ürün gruplarına göre 7 yıla kadar garantilidir. Ek olarak, yedek parça teminimiz ile sizlere Adore Mobilya kalitesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Sağlığınıza Önem Veriyoruz 

Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip yonga levha ve birinci sınıf ithal bağlantı parçaları kullanılarak üretilmektedir. Kanserojen madde içermeyen Avrupa Birliği sağlık normlarına uygun E1 sertifikalı hammaddeden insan sağlığına değer ve önem verilerek üretilen,  modellerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünlerin Temizliği

Nemli bir bez ile temizlemeniz yeterli olur. Deterjan gerektirmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.