x

Neden Adore?

30 yıllık üretim tecrübesi ve son teknoloji üretim tesisleri ile sektöre yön veren %100 yerli sermayeli lider demonte mobilya üreticisiyiz. Daima; En Kalitelisi ve En Hesaplısı prensibimizle ürettiğimiz ürünleri ilk elden sizlerle buluşturabilmek için kurduğumuz online mobilya satış kanalımız olan adoremobilya.com’la da uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Biz ürün kalitesine çok güvenen bir mobilya markasıyız. Bu nedenle bizi benzerlerimizden ayıran çok önemli bir fark yarattık ve Türkiye’de ve Avrupa’da ürünlerine 7 yıl garanti veren ilk marka olduk.

Ürünlerimizde 1. kalite yonga levha ve ithal bağlantı parçaları kullanılarak tüm kalite standartlarına uygun üretim yapılmaktadır. 

Modüler mobilya ürünlerimiz tekrar kuruluma uygundur. Sökülme ve takılma işlemlerinde zarar görmez. Defalarca taşınsanız bile ilk günkü gibi sağlam kalacaktır.

Montaj için gerekli tüm malzemeler ve montaj kılavuzu ürün kutuları içinde yer almaktadır. Kılavuzdaki adımları takip ederek ürününüzü çok kolay kurabilirsiniz. Uygun fiyatlı mobilyalarınızın kurulumunu ailenizle birlikte yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamında kanserojen madde içermeyen E1 sertifikalı hammaddeler kullanılmaktadır. Sağlıklı mobilya kullanmak özellikle çocuklarınız için çok önemlidir. E1 sertifikası olmayan ürünler kullandığınızda çocuklarınızın sürekli kanserojen madde soluduğunu lütfen unutmayın.  Ayrıca, kullandığımız hammaddeler endüstriyel amaçlı orman ürünlerinden elde edilmektedir. Sitemizden güvenli alışveriş yaparken çevreyi korumaya destek sağladığınızı hatırlayın.Üstün kaliteli ürünlerimiz ve satış sonrası verilen profesyonel hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Sitemizde bulunan “Canlı Yardım” a yazarak veya müşteri hizmetleri departmanımızı telefonla arayarak kolay iade yapabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli demonte mobilya ürünlerini sizlere sunan adoremobilya.com’dan taksitli mobilya alabilir, 7 yıl garanti farkının keyfini sürebilirsiniz.

Ürünlerimizin dayanıklılığı, Almanya'daki TÜV Rheinland laboratuvarlarında test edildi ve onaylandı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.