x

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo!

7 Yıl Garanti ✔️

Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 6 Taksit!

Üye girişi
Sepetim

GARDIROPLAR 

Filtre
Kategoriler
Renk
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

Vade Farksız 6 Taksit

12.599,00 TL
8.819,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

25.499,00 TL
17.849,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

1 Yorum
21.799,00 TL
15.259,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

2 Yorum
19.499,00 TL
13.649,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

19.499,00 TL
13.649,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

1 Yorum
29.699,00 TL
20.789,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

19.799,00 TL
13.859,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

16.999,00 TL
11.899,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

6.399,00 TL
4.479,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

9.599,00 TL
6.719,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

9.599,00 TL
6.719,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

6.399,00 TL
4.479,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

10.299,00 TL
7.209,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

18.299,00 TL
12.809,90 TL

Vade Farksız 6 Taksit

18.299,00 TL
12.809,90 TL
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

En Kullanışlı Adore Gardırop Modelleri

Gardırop, sahip olduğu fonksiyonları sayesinde giysilerin ve aksesuarların korunaklı şekilde saklanmasını sağlamaktadır. Yatak odaları, genç ve çocuk odalarında vazgeçilmez bir mobilya parçası olarak geçmektedir. Gardırop modelleri daha çok farklı ölçü, renk ve tasarımlara sahip olacak biçimde üretilmektedir. Yatak odasının ihtiyaçlarına göre uygun bir gardırop seçimi yapmak gerekmektedir. Ayrıca tüketicilerin, farklı estetik tercihine ve depolama alanı ihtiyacına göre tercih ettiği gardırop modelleri de değişiklik göstermektedir.

Yatak odasının bir bütün halinde görünebilmesi adına tercih edilen dolap çeşidinin de önemi bir o kadar büyüktür. Gardırop modelleri, bir tek giysileri saklamanın dışında farklı eşyaların da depolanmasını sağlayacak özellikleri barındırır. Tercih etmek isteyen tüketicilerin ihtiyaç ve beğenilerine uygun farklı boyutlarda ve düzenleme seçeneklerine uygun olacak şekilde üretilir. Adore markası altında birbirinden farklı gardırop çeşitlerini görüntülemek mümkündür. Üstelik kişilerin ihtiyaç duyduğu depolama alanına uygun gardırop modelini bulabilmesi oldukça kolaydır. Aynalı gardırop, kullanılacak odada bir boy aynasına yer bulamayan kişilerin tercih etmesine uygundur.

Gardırop içerisinde yer alan raflar sayesinde içindeki ürünleri düzenlemekte kolay olmaktadır. Genç odası gardırop seçimi konusunda ürünün hangi yaş aralığında kullanılacağına dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle gardırobun hangi odada kullanılacağına karar verilerek, genç odası gardırop seçimi yapılmalıdır. Küçük yaş grubuna hitap edecek fonksiyonlara sahip olan çocuk odası gardırop modelleri de bulunmaktadır. Bugardırop modelleri, hitap edecek yaştaki çocuğa kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Gardırop Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Dolap seçimi konusunda, ihtiyaca uygun olacak şekilde ve teknik özelliklerine dikkat edilmelidir. Gardırop özellikleri olarak fazla raf, çekmece, aynalı veya sürgülü olması, birçok tüketicinin ilgisini çekmektedir. Ancak çoğu tüketici, oda içerisinde fazla eşya kullanmayı tercih etmeyebilir. Özellikle genç odası gardırop seçimi yapmak isteyen kişilerin, kullanılacak olan alana ve kişinin ihtiyacına uygun seçenekleri tercih etmesi gerekmektedir.

Sürgülü gardırop modelleri, sağ veya sola kaydırma özelliği göstererek geniş olmayan yatak odalarında kullanılmaya müsaittir. 3 kapaklı gardırop kullanmaya müsait olmayan odalara uygun bir alternatif olarak sunulmaktadır. Sürgülü gardırop, açılır kapanır sisteme sahip olacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu gardırop modelinin oda içerisinde kullanılması için yatak odasında iyi bir alan açılması gerekmektedir.

6 kapaklı gardırop veya daha az kapağa sahip olan modeller sayesinde giysileri ve eşyaları depolamak kolay hale gelmektedir. Kullanılacak olan gardırop, çocuk, genç veya yetişkin odasına uygun olacak fonksiyonlara göre tercih edilmelidir. Gardırobun fazla rafa sahip olmasının yanı sıra çekmeceli gardırop özelliği barındırması, eşyaları yerleştirmek açısından yeterli alan sağlamaktadır.

Gardırop Alırken Hangi Malzeme Tercih Edilmelidir?

Günümüzde en çok tercih edilen gardırop modelleri, ahşap malzemelerden üretilerek satışa sunulmaktadır. Gardırobun uzun ömürlü kullanım sağlayabilmesi adına ahşap malzeme özellikle tercih edilmektedir. Gardırop mobilyasında kullanılan malzeme daha çok gürgen, kestane veya ceviz ağaçlarından üretilmektedir.

Dayanıklı ağaçlardan üretilmesi sayesinde, tüketicilerin gardırop çeşidini uzun süre kullanmasına imkân tanımaktadır. Aynalı gardırop modeli, diğer gardırop modellerine kıyasla ön yüzeylerinde cam materyali kullanılmaktadır. Piyasada var olan bez gardırop modelleri bulunsa da, uzun ömürlü kullanım sağlayabilmesi için ahşap malzeme kullanılan bir gardırop modelinin seçilmesi gerekmektedir.

Kullanım Alanlarına Göre Gardırop Çeşitleri

Gardırop modelleri, yatak odası veya genç odasında bulunan işlevsel ve büyük özellik taşıyan mobilya çeşididir. Depolama alanına göre tercih edilecek olan modeller değişiklik gösterebilir.  Yatak odasında bulunan diğer depolama mobilyaları ile birlikte gardırop seçimiyle bütün bir görüntü elde edilebilir. Modern bir görünüm elde etmek isteyen kişiler daha çok sürgülü gardırop modelini tercih etmektedir. Ancak 3 kapaklı gardırop seçiminde bulunmak isteyen tüketicilerin, gardırobu kullanacağı odaya göre tercih etmesi gerekmektedir.

Örneğin; aynalı gardırop modeli yatak odasını daha geniş ve büyük göstermeye yarayacaktır. Böylelikle oda içerisinde herhangi bir yer kaybı olmadan, boy aynasına da sahip olmak mümkündür. Yatak odası için gardırop seçimi konusunda, gardırobun odanın içinde bulunacağı konum ve ne kadar yer kaplayacağı gibi konulara dikkat etmek gerekmektedir. 6 kapaklı gardırop modelini seçmek isteyen kişilerin odalarının belli bir büyüklüğe sahip olması gerekmektedir.

Depolama alanına ihtiyacı olan kişilerin, tercihlerini daha çok 3 kapaklı gardırop veya 6 kapaklı gardırop modelinden birini seçtiği bilinmektedir. Burada asıl dikkat edilmesi gereken şey; kişinin odasında kullanacağı gardırop modelini seçmek için çeşitli unsurları aklında bulundurması gerektiğidir.

Adore Çok Kapaklı Gardırop Modelleri ve Avantajları

Gardırop, ev mobilyaları konusunda vazgeçilmez bir mobilya parçası olarak geçmektedir. Adore gardırop modelleri, çeşitli odaların ölçülerinde ve tarza uygun olacak biçimde üretilmektedir. Gardırop seçimi konusunda eşyaların azlığına veya çokluğuna uygun olacak biçimde seçilmesi gerekmektedir. Olası aksi bir durumda tercih ettiğiniz gardırop modeli, ihtiyacınızı karşılamayacaktır.

Marka bünyesinde var olan sürgülü gardırop modellerinin dışında, 3 kapaklı gardırop modelleri de bulunmaktadır. Öte yandan 6 kapaklı gardırop modeli, çeşitli gruptaki eşyaların düzenlenmesini sağlayarak, odanın karmaşık bir görünümde olmasını engellemektedir. Geniş ve kullanışlı iç tasarımı sayesinde kullanılan odanın ferahlığını da arttırmaktadır. Materyalinde bulunan dayanıklı ağaç ile sağlam şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Çocuk odası gardırop modellerinde kullanılan kaliteli bağlantı parçaları sayesinde sessiz kapak sistemine sahiptir. Çocukların kullanımına uygun olacak fonksiyonlarda yapılan gardırop modelleri, günlük yaşamı kolaylaştırıcı özelliktedir. Eşyaları organize ederek saklamayı seven kişilerin tercihleri daha çok, çekmeceli gardırop modelinden yana olmaktadır.

Adore Sürgülü Gardırop Modelleri ve Avantajları

Sürgülü gardırop modelleri, yatak odasının daha modern bir çizgide dizayn edilmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle günümüzde klasik bir görünümü sevmeyen kişilerin tercihi sürgülü gardırop modelinden yana olmaktadır.  Sürgülü gardırop modeli, üretiminde kapak barındırmadı için alandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Kullanılacak olan odanın büyüklüğüne göre bu model rahatlıkla tercih edilebilir. İçinde bulunan raf sistemleri sayesinde birden fazla eşyanın kategorize halinde düzenlenmesini sağlar. Hareketli raf sistemi ile birlikte kullanışlı bir tasarım imkanı sunmaktadır. Adore sürgülü gardırop modelinde, kapakların sert biçimde kapanmasını engelleyen frenli sürgü kapak mekanizması bulunmaktadır.

Kullanışlı Gardırop Nasıl Olur?

Gardırop seçimi konusunda olmazsa olmaz birtakım özellikler bulunmaktadır. Genç odası gardırop seçimi yapılacağında, gençlerin odayı dağıtma ihtimallerinin fazla olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Dolayısıyla satın alınacak gardırobun geniş ve derin bir iç tasarımı sahip olması gerekmektedir.

Gardırop içinde kullanılacak olan eşyanın çokluğuna göre ürün seçimi yapılmalıdır. 6 kapaklı gardırop modeli, fazla eşyaya sahip kişiler için uygun niteliğe sahiptir. Ancak burada tek tip gardırop modelini önermek doğru bir ibare olmayacaktır. Aynalı gardırop modeli, odada boy aynası bulunduracak alana sahip olmayan kişiler için tercih edilmektedir.

Hangi Renkler Giyinme Odası Dekorasyonunda Kullanılmalıdır?

Giyinme odasında tercih edilecek olan gardırop çeşidinin, diğer mobilyalarla uyum içinde olması gerekmektedir. Daha çok açık renklerin hâkim olduğu odanın gardırop rengi de açık tonlarda olmalıdır. Koyu renkli ve klasik model mobilya kullanılan odanın gardırobunun da ağırlıklı olarak kahverengi tonlarında olması gerekmektedir.

Gardırop Fiyatları

Gardırop fiyatları hakkında, ürün ve performansına göre çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Buna göre gardırobun fonksiyonlarına ve malzeme kalitesine göre gardırop fiyatları da şekillenmektedir. Çeşitli gardırop modellerini incelemek ve gardırop fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Gardırop Alışverişleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gardırop seçimi ile ilgili çeşitli konular akıllarda soru işareti bırakmaktadır. Gardırop alışverişi konusunda tüketiciler tarafından sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

Gardırop Montajı Nasıl Yapılır?

Adore mobilya tarafından gardırop modelleri, demonte kutulu halde gönderilmektedir. Kurulu olmadan gönderilen mobilyaların,demonte şeklinde gönderimi yapılmaktadır. Montaj konusunda kullanım kılavuzunu iyice okuyarak ve inceleyerek montajını tamamlamak oldukça basittir. Gönderimi yapılan kutuların içerisinde, kurulum için gerekli olan malzeme ve montaj kılavuzu yer almaktadır. Kullanım kolaylığı sağlaması açısından her bir parça için numaralandırma sistemi bulunmaktadır. Bu numaraları montaj kılavuzundan takip ederek basit bir şekilde kurmak mümkündür.

Gardırop Düzenlerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yetişkin yatak odalarında olduğu gibi çocuk yatak odası gardırop modelleri, çocuğun eşyalarını iyi bir saklama çözümü olarak geçmektedir. Gardırop düzenlemesi yaparken, ürünleri kategorize ederek düzenlemek alandan tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Bu dolap modelleri içerisinde raf sistemleri, çekmece ve bölmeler gibi iç düzenleme seçenekleri bulunmaktadır.

Ürün tercih edecek kişilerin özellikle ihtiyaçlarına uygun şekilde alışveriş yapması gerekmektedir. Gardırop fiyatları ise bu özellikler bağlamında değişiklik göstermektedir. 6 kapaklı gardırop modeli, giysi ve eşyaları toz ve güneş ışığından korumaktadır. Sürgülü sisteme sahip dolaplar ise modern bir tarza ve kolay kullanıma uygun olacak biçimde üretilmiştir.

En İyi Gardırop Malzemesi Hangisidir?

Gardırop yapımında dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen ürün malzemesi; ağaçtır. 3 kapaklı gardırop veya daha fazla kapağa sahip olan modellerde özellikle gürgen, ceviz, kestane veya kayın ağacı tercih edilmektedir. Böylelikle tüketicilerin gardırobu uzun süre kullanmasına imkan tanınmaktadır.

Gardırop Temizliği ve Bakımı

Mobilya seçimi konusunda 6 Kapaklı gardırop seçimi yapan kişilerin, mobilya temizliğine ayrıca dikkat etmesi gerekmektedir. Fazla rafa ve kapak sayısına göre ürünün bakımı da özen göstermeyi gerektirmektedir. Mobilya malzemeleri konusunda ayrıca üretilmiş olan temizlik ürünleri bulunmaktadır. Gardırop ürünlerine zarar verecek olan kimyasallardan uzak durmak gerekmektedir. Aynalı gardırop modelinde ise cam yüzeylerinin farklı bir temizlik malzemesi ile silinerek temizlenmesi gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Gardırop Modelleri

Tercih edilen gardırop modelleri, işlevsel özelliği olacak biçimde üretilmektedir. Kişilerin kendi zevklerine ve işlevselliğine göre uygun bir gardırop modeli bulması gerekmektedir. Aynalı gardırop modeli daha ekonomik bir mobilya kullanımı sağlamaktadır. Yalnızca giysileri depolamasının dışında, ön yüzeyinde ayna barındırarak kullanım sağlamaktadır. Dolap modellerinde kullanılan raf sistemleri veya çekmeceler, iç düzenleme özellikleri ile donatılmaktadır. Çekmeceli gardırop ile eşyaları kategorize ederek saklamak mümkündür. Böylelikle dolap içerisinde aranan şeyin kısa süre içerisinde bulunması ve vakitten tasarruf edilmesi sağlanır. Saklanmakta olan eşyaların, daha düzenli bir görünümde olması elde edilir.

Yatak Odası Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odası dekorasyonunda tercih edilen gardırop modelinin önemi büyüktür. Daha çok eşyayı sığdırmak isteyen kişilerin, geniş ve çok kapaklı modelleri tercih etmesi gerekmektedir. 3 kapaklı gardırop modeli, fazla eşyayı saklayarak işlevsel bir kullanım sağlamaktadır. Özellikle evin içinde birden fazla aile üyesi bulunan kişilerin kullanımlarını kolaylaştırmaktadır. Yalnızca yetişkin yatak odalarının mobilya seçiminin dışında, çocuk odalarının mobilyası da önemlidir. Adore çocuk odası gardırop modelleri, kullanım kolaylığı sağlamakta ve fonksiyonel özellik göstermektedir. Gardırop modelleri, çocukların kullanımına uygun olacak biçimde eşyaları düzenlemeye ve organize etmeye yaramaktadır.

Devamını Oku Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.