sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Adore Mobilya 33 Yıldır Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı

%100 Güneş Enerjisiyle Üretim - Yenilenebilir Enerji

Demonte Mobilya Üretiminde Lider Marka

Binlerce Çeşit Ürün

Birçok Ülkeye İhracat - Uluslararası Satış Noktaları

Adore Mobilya Fuar Katılımları

Yüksek Teknoloji Üretim Tesisi

Üretim Kapasitesi

Çevre Dostu Üretim

Türkiye'nin lider demonte mobilya üreticisi Adore Mobilya, 30 yılı aşkın birikiminden güç alarak yenilikçi, modern bakış açısı, kullanışlı ve modern tasarımlı ürün yelpazesi, orijinal ve güncel ihtiyaçlara cevap veren tasarımları ile kendisine misyon edindiği "En Kaliteli - En Hesaplı Mobilya" çizgisinde yoluna devam etmektedir.

Adore Mobilya, Ankara - Gölbaşı ilçesinde bulunan 248.000 m2'lik yerleşkesinde, 42.800 m2 kapalı üretim alanında, eğitimli ve tecrübeli fabrika üretim personeli ile geliştirilmiş otomasyon sistemi ve en son teknoloji, bilgisayarlı CNC hatlarında seri üretim yapmaktadır. Sahip olduğu alt yapıyla uzman endüstri mühendisleri, iç mimarları, teknik personeli, ithalat, ihracat, pazarlama ve ar-ge ekibiyle, en yüksek kalitedeki ürünlerini, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunabilmek, üretim kapasitesini artırmak ve kazandığı başarı grafiğini daha da yukarıya taşıyabilmek için çalışmaktadır.

Günlük 12.000 paket modüler mobilya üretim kapasitesiyle, 900’den fazla satış noktasına profesyonel lojistik iş ortakları ile haftalık tarifeli sevkiyat ve 5 kıtaya yayılmış 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır ve önde gelen ulusal ve uluslar arası organize perakendeci ve yapı marketlerin 1 numaralı demonte mobilya tedarikçisi haline gelmiş bulunmaktadır.

Sektöründe ev ve ofis dekorasyonuna farklı bir soluk getiren Adore Mobilya, müşterilerinden aldığı tavsiye ve önerilere önem ve değer vererek, müşteri odaklı yaklaşımıyla geliştirdiği satış sonrası hizmetleri ve kampanyalarla,evlerinizin ve ofislerinizin mobilya ihtiyaçlarını daima en kaliteli ve hesaplı çözümler ile karşılamayı hedeflemiştir. Bu hedefini gerçekleştirmek için dağıtım ağını büyüterek ürünlerini Türkiye'nin her noktasında değerli müşterilerinin beğenisine sunmayı başarmıştır.

Sanal ortamda ise "adoremobilya.com" online satış ve tanıtım sayfası ile çağın gereklerine uyarak müşterilerinin güncel beklentilerine hızlı ve birebir cevap vermekte, sanal alışveriş hizmetlerine kendine özgü yenilikçi bir yaklaşım getirmekte ve sektörde öncü diğer satış sitelerinde de başarı ve beğeni ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Bugün Türkiye geneline mobilya alanında "aynı gün kargo" yapabilen tek üreticidir.

“Başarı, detaylarda gizlidir” anlayışıyla hareket eden Adore Mobilya ürünlerinde sektöründe kabul görmüş, uluslar arası standartlara sahip ve kendi üretim teknik ve kalite standartlarına uygun ithal yüksek kalite bağlantı elemanları ve aksesuarları, Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun insan sağlığına zararsız, kanserojen madde içermeyen E1 sertifikalı yonga levha kullanmaktadır. Adore Mobilya insan sağlığı ve çevre bilinci hakkındaki yasal kanun ve mevzuatlara uygun ve saygılı olarak üretim yapmaktadır.

Adore Mobilya, organizasyon yapısından, tüketici memnuniyetine, müşterilerin geri dönüşlerine ait tüm verilerin analiz edilmesinden satış öncesi ve sonrası süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden, ürün tasarımına, satın almadan satışa kadar pek çok noktada Avrupa Birliği standartlarına uygun ve Almanya’dan tescilli TUV Cert ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Toplam kalite sistemi sonunda, ürünlerine duyduğu güvenle Türkiye ve Avrupa’ da bir ilk olan üretim hatalarına karşı 7 Yıl garanti sözü vermektedir.

Sektörde 30 yıllık geçmişi olmasına rağmen daha yolun başında olduğuna inanan Adore Mobilya, müşterileriyle beraber daha çok yol kat edeceğinin bilinciyle başarısını daha da yukarı taşımak yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarına devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.