sadsad x
asdasd

ANTRE

 • Yatak Odası


  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Düşer Kapaklı Ayakkabılık- Noce-Lake Beyaz
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  539,90 TL
  299,90 TL %44 indirim
  Adore Mobilya - New Step Oturaklı Ayakkabılık - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  219,90 TL
  139,90 TL %36 indirim
  Adore Mobilya - Porto Tek Kapılı Çekmeceli Portmanto ve Ayakkabı Dolabı - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  689,90 TL
  369,90 TL %46 indirim
  Adore Mobilya - Porto 2 Kapılı Çekmeceli Portmanto ve Ayakkabı Dolabı - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  709,90 TL
  449,90 TL %37 indirim
  Adore Mobilya - Porto 10 Bölmeli 2 Kapılı Aynalı Ayakkabı Dolabı - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  979,90 TL
  499,90 TL %49 indirim
  Adore Mobilya - New Step Oturaklı Ayakkabılık - Yeşil
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  219,90 TL
  139,90 TL %36 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Katlı Geniş Ayakkabılık Dolabı - Hardal
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  539,90 TL
  329,90 TL %39 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  469,90 TL
  279,90 TL %40 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Kırmızı
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  469,90 TL
  279,90 TL %40 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 2 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Kırmızı
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  339,90 TL
  199,90 TL %41 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 2 Katlı Geniş Ayakkabılık Dolabı - Latte
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  519,90 TL
  259,90 TL %50 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 4 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Hardal
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  589,90 TL
  359,90 TL %39 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 4 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Mor
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  589,90 TL
  359,90 TL %39 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Katlı Geniş Ayakkabılık Dolabı - Kırmızı
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  539,90 TL
  329,90 TL %39 indirim
  Adore Mobilya - Flat Duo 3 Katlı Ayakkabılık Dolabı - Hardal
  Favorilerime
  Ekle
  Kısa
  İnceleme
  Sepetime
  Ekle
  469,90 TL
  279,90 TL %40 indirim
  Toplam 97 ürün görüntüleniyor.

  Antre Nedir?

  Evlerin, binaların girişi için kullanılan, Fransızca’dan dilimize yerleşmiş bir kelimedir. Oda kapılarının açıldığı boş alana ise hol denilmektedir ve bu iki isim oldukça karıştırılmaktadır. Evin diğer bölümlerine göre daha küçük ve dar alanlardır.

  Antre dekorasyonu nasıl olmalıdır?

  Evde misafirlerimizi ilk karşıladığımız alan antredir. Dekorasyon açısından evin diğer alanları kadar özen gösterilmese de evlere ait ilk izlenimler bu alanda oluşur aslında. Işıklandırma ve seçilen şık  antre mobilyaları ile çok daha etkili bir antre dekorasyonu yapılabilir. Eve girerken çıkarılan ayakkabılar, bırakılan çantalar, şemsiyeler ve anahtarlıklar düşünüldüğünde antrenin fonksiyonel de olması gerekmektedir. Çantaları ve anahtarlıkları üzerine koyacağımız güzel bir dresuar veya tarzı olan bir çok amaçlı dolap hem şık bir görünüm kazandırırken hem de işlerimizi kolaylaştırabilir.

  Portmanto, ayakkabılık veya ayakkabı dolabı gibi antre mobilyaları kesinlikle vazgeçilmezdir. Bu mobilyaları seçerken evin diğer bölümleri ile uyumlu renk ve modeller tercih ederek evdeki bütünsellik devam ettirilebilir.

  Genellikle dar olan olan antreleri geniş göstermenin bir yolu da duvarda kullanacağınız ayna olabilir. Aynı zamanda küçük tablo, çerçeve veya renkli duvar rafı kullanarak antre dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

  Antre mobilyaları seçimi?

  Antrede kullanacağınız ayakkabılıkları hem ayakkabı sayınıza hem de alanınıza göre seçmeniz doğru olacaktır. Alanınız küçük, ayakkabınız fazla ise düşer kapaklı yüksek modelleri tercih edebilirsiniz. Ayırabileceğiniz yer varsa yan yana koyarak 2 katlı, 3 katlı,4 katlı ve 5 katlı ayakkabılıklar kullanabilirsiniz. Adore Mobilya da pek çok renk ve genişlikte, düşer kapaklı ayakkabılık modelini bulabilirsiniz. Çizme ve botlarınızın sayısı fazla ise uzun ve hareketli rafları olan dolaplar oldukça işinize yarayacaktır. Büyük bir alanınız varsa geniş, açılır kapaklı ve fazla sayıda raf olan modeller çok kullanışlı olabilir. Sürgü kapaklı ayakkabılıklar da en çok tercih edilen modeller arasındadır. 

  Şemsiye, çanta, mont veya paltolar için askılık alarak antrenizi biraz daha rahatlatabilirsiniz. Masif, ceviz, doğal ahşap ve renkli askılıklar hem pratik hem de şık aksesuarlardır. Güzel bir puf veya oturaklı ayakkabılıkla, ayakkabılarınızı giyip çıkartmak kolaylaşacaktır. Bir veya iki rafı olan bu küçük yardımcıları, terlikleriniz saklamak için de kullanabilirsiniz.

  Çekmeceli, raflı ve askılı bir portmanto modeli,  antredeki tüm mobilya ihtiyacınızı tek ürünle karşılayabilir. Yine ekle genişlet şeklinde yan yana getirilerek fazlalaştırılabilen farklı renklerdeki portmanto ve ayakkabı dolaplarına Adore Mobilya’dan ulaşabilirsiniz.

  Dekoratif duvar rafları ile duvarlarınızı renklendirirken, aynı zamanda bu atıl yerleri kullanmış olursunuz. Kare, düz veya farklı model ve renkleri bir araya getirerek bir çok aksesuarınızı sergileyerek antre dekorasyonunuzu herkesin beğeneceği bir hale getirebilirsiniz.

  Antre mobilyaları ile sağladığınız düzen özellikle sabah işe giderken size zaman kazandırıp, rahatlatacaktır. Bu mobilyalar sizi ayakkabılarınızı yazlık veya kışlık olarak ayırmak zorunda kalmaktan da kurtaracaktır.

  E-Spor Türkiye’de

  E-Spor, dünya ile birlikte ülkemizde de oldukça popüler bir spor dalı oldu. Evlerimizde kendi kendimize bilgisayar oyunu ve playstation oynadığımız günlerden, para kazanılan profesyonel oyunculuğa, devasa E-Spor arenalarında düzenlenen şampiyonalara geçiş yaptık, league of legends turnuvalarını futbol izler gibi izlemeye başladık. Teknoloji ile paralel bilgisayar, aksesuar ve ekipmanlar gelişirken, espor mobilyaları da tasarlanmaya başlandı. Bu sayede uzun saatlerini oturarak geçiren oyuncuların vücut sağlıkları düşünülerek maksimum konforlu oyuncu koltukları, ergonomik masalar yani gaming mobilyaları ile tanıştık. Gaming dünyasını yansıtan canlı, dinamik ve farklı görüntüleri dışında en önemli özellikleri tamamen gamerların konforu düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiş olmalarıdır

  Profesyonel Oyuncuların 1 Numaralı Tercihi

  Özellikle profesyonel oyuncuların kullandığı DXRacer marka koltuklar sundukları özellikler ve konforları ile espor modellerinde açık ara farklı olduklarını gösterdiler ve dünyada 6 milyon oyuncunun tercihi oldular. PC Gaming Chair olarak da bilinen DXRacer koltuklar dünyadaki oyun tutkunları için vazgeçilmez olmakla birlikte , dünyadaki tüm turnuva ve etkinliklerinde kullanılan tek markadır. Sektörünün öncüsü olan Adore Mobilya, her zaman olduğu gibi espor mobilyaları konusunda da bir ilki gerçekleştirerek DXRacer koltukların Türkiye Distribütörü oldu ve ülkemizi bu muazzam rahat, ultra profesyonel koltuklarla tanıştırdı. Adore Mobilya, Türkiye’deki ilk e-spor takımlarından olan Dark Passage ve Beşiktaş’a koltuk ve antrenman evi sponsorluğu yaparak kurumsal olarak da E-Spor’a verdiği desteği göstermiş oldu. Ülkenin en büyük oyun fuarı olan Gaming İstanbul’a (GIST) her yıl katılarak hem espor modellerini sergilemiş hem de gençlerden fikir alarak geliştirmeler yapmıştır.

  Oyun Dünyasının En Sevilenleri

  Adore, sırasıyla Akracing, playstation tutkunlarının tercihi Xrocker ve son olarak da E-Spor arenaları için profesyonel çözümler getiren E-Blue markalarının da distribütörlüğünü alarak gaming mobilyaları çeşitliliğini arttırdı. Kafa minderi içine yerleştirilmiş ses sistemi ve ekstra derinlik için kafa yanlarına yerleştirilmiş subwooferları ile evde playstation oynamayı tutkuya dönüştüren Xrocker’lar ev kullanıcılarının vazgeçilmezi oldu. Tamamen oyun alanları için tasarlanmış E-Blue masalar, klavyeler, mouselar, kulaklıklar, monitörler ve koltuklara yani oyun salonu için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara da adoremobilya.com’dan ulaşabilirsiniz. Yaşam alanınızı, tutkunu olduğunuz spor ile yeniden dekore etmek isterseniz, Espor modellerine uygun çalışma masaları ve kitaplıkları da espor mobilyaları kategorisinde bulabilirsiniz. Boy ve kilonuza uygun, kolçakları ayarlanabilen, sırt yaslama ve kilitleme özellikleri olan gaming koltuklarında vücut sağlığınıza zarar vermeden uzun saatler boyunca oyun oynayabilir, ders çalışabilir, film izleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.