Kategoriler

Kargo Bilgilendirme

  • Türkiye’ nin her yerinden 7/24 sipariş verebilirsiniz.
  • Siparişleriniz  1 iş günü içerisinde MNG Kargo veya HOROZ Loistiğe teslim edilmektedir. (Belirli bir ağırlığın üzerindeki ürünler Horoz Lojistik tarafından taşınmaktadır)
  • Kapıda Ödeme seçeneği sadece MNG Kargo ile gönderilen ürünlerde geçerlidir . 1500 TL ve üzeri alışverişlerde Kapıda Ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
  • Sipariş adresinin MNG Kargo ve Horoz Lojistik merkezlerine uzaklığı, sipariş teslim zamanında değişikliğe neden olabilmektedir. Kargoda oluşabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
  • Oturma grupları, masif ahşap ürünler gibi kargo ile gönderilmesi mümkün olmayan ürünlerin teslimatı sadece ANKARA VE İSTANBUL illerinde yapılabilmektedir. (*)
  • MNG Kargo ve Horoz Lojistik şubesi bulunmayan bazı bölgelere (Adalar ve bazı köyler) ve kuralları gereği askeri lojmanlara teslimat yapılamamaktadır. (*)

 

(*) işaretli konular  ile ilgili ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetleri departmanından mail yolu ile  ya da  adoremobilya.com canlı destek hattına başvurarak alabilirsiniz.

 

 

Garanti ve Sertifikalarımız
7 yıl garanti 2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001 dayanıklı mobilya çevre dostu fsc uyumluluğu e1 sertifikası güvenli alışveriş taksitli alışveriş ücretsiz kargo kolay kurulum
7 yıl garanti 2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001
dayanıklı mobilya çevre dostu fsc uyumluluğu
e1 sertifikası güvenli alışveriş taksitli alışveriş
ücretsiz kargo kolay kurulum
Adore Mobilya © 2018