x

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo!

7 Yıl Garanti ✔️

Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı

Peşin Fiyatına 3 Taksit!

Üye girişi
Sepetim

KOLTUK - KANEPE

Filtre
Kategoriler
Renk
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
15.999,00 TL TL
12.799,90 TL
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
DRS-KLT-127-GR-1
15.999,00 TL TL
11.199,90 TL
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
DRS-KLT-129-GR-1
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
12.499,00 TL TL
9.999,90 TL
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
13.999,00 TL TL
11.199,90 TL
DRS-KLT-126-KR-1
14.999,00 TL TL
9.749,90 TL
DRS-KLT-126-GR-1
14.999,00 TL TL
9.749,90 TL
14.999,00 TL TL
9.749,90 TL
DRS-KLT-127-KR-1
15.999,00 TL TL
11.199,90 TL
15.999,00 TL TL
11.199,90 TL
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Adore Koltuk ve Kanepe Modelleri

Yeni evlenen kişilerden mobilyalarını yenilemek isteyen kişilere kadar pek çok kişi kaliteli ve sağlam ev eşyası almak ister. Özellikle de koltuk ve kanepe modelleri seçerken sağlam materyallerden üretilmiş olması uzun ömürlü bir mobilyaya sahip olunmasına olanak sağlayacaktır. Adore farklı tasarımları ile pek çok kişinin beğenisini toplayan modeller sunar.

Salon Dekorasyonunun Püf Noktaları Nelerdir?

Salon dekorasyonu için dikkat edilmesi gereken birçok unsur mevcuttur. Koltuk modeli bu unsurların başında yer alır. Sizler için şık görünümlü bir salon dekorasyonunun püf noktalarını sıraladık:

 

  • Salon genişliği ile uyumlu ölçülerde bir oturma grubu tercih etmek oldukça önemlidir.

  • Seçilen renklerin dekorasyona uyum sağlaması ve mutlaka işlevsel olmasına da özen gösterilmelidir.

  • Dekorasyona uygun kumaş tercihi yapılmalı ve mutlaka halı,perde gibi objeler ile  kumaş uyumlu desteklenmelidir.

Koltuk ve Kanepe Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk ve kanepe seçimi tamamen kişisel zevkler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmalıdır.Ürün tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar ise şu şekilde belirtilebili;

 

  • Kanepe ve koltuk tercihi yapılırken ürünle mutlaka uygun ölçü ve ebatlar hesaplanarak seçilmelidir. Bu şekilde hem alandan tasarruf edilebilir hem de şık ve daha estetik bir görüntü elde edilebilir.

  • Küçük olan odalarda depolama alanı çok önemlidir. Kanepe tercih edilmesi bu tarz küçük bölgelerde avantajlı bir kullanımı da beraberinde getirecektir.

  • Ürünlerin kullanacağınız salon ve salon içerisinde yer alan eşyalar ile uyumlu olması da dikkat etmeniz gereken unsurlardan biridir.

  • Ürünlerin üretim materyalleri de dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Kaliteli materyallere sahip olan modeller uzun süreli kullanım imkanı sunar.

 

Bu unsurlara dikkat ederek Adore’nin geniş ürün yelpazesinde kişisel tarzınıza en uygun modellere ulaşmak da mümkün olacaktır.

Koltuk ve Kanepe Arasındaki Fark Nedir?

Kanepe çeşitleri çoğunlukla üç kişinin rahatlıkla oturabileceği fakat çok geniş olmayan bir tasarıma sahiptir. Genellikle dar alanlarda tercih edilir. Koltuk modelleri ise kanepe çeşitlerinin aksine daha geniş tasarımlara sahiptir. 

 

Ürünler sadece genişliklerine göre üretimlerinde kullanılan materyalleri nedeniyle de birbirinden farklıdır. Koltuklarda rahat süngerler ve yumuşak materyaller tercih edilirken kanepe çeşitlerinde sert dolgu malzemeleri kullanılır. Bunun yanı sıra kanepeler açılır kapanır bir yapıda olduğu için depo alanı olarak da kullanılabilir.

 

Adore’nin pek çok kişi tarafından oldukça beğenilen geniş model skalasını inceleyebilir, incelediğiniz modeller arasında tarzınıza hitap edenleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Koltuk ve Kanepe Seçiminde Hangi Kumaş Yapısı Tercih Edilmelidir?

Oturma grupları pek çok farklı kumaş ile üretilir. Kumaşların  yumuşaklığı, dokusu ve dayanıklılığı gibi özellikleri ile öne çıkması ise geniş bir seçme şansı ortaya çıkarır.  Kullanışlı ve şık bir mobilya almak için detaylı bir şekilde incelemek ve kişiye en uygun modele ulaşmak çok önemli bir unsurdur. Kumaş çeşitleri açısından incelemek gerekirse şu şekilde çeşitlendirilebilir;

 

Kadife Kumaş,  Yumuşak doku ve şık görünümü ile pek çok kişi tarafından beğenilen kumaşlar arasında yer alır. Sürtünme gibi çeşitli dış etkenlere oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra suya karşı da dayanıklılık gösterir. Kolay kolay leke tutmaz.

 

Pamuk,Pamuk kumaş, renkleri iyi bir şekilde yansıttığı için birçok kişi tarafından oldukça beğenir. Güneşe dayanıklı olduğundan ötürü oturma gruplarının rengini korur. Şık ve canlı bir görünüm sunar.

 

Keten kumaş, yumuşak dokusu ile oldukça rahat oturma grupları sunar. Keten kumaş oldukça dayanıklı olduğu için özellikle de oturma gruplarının minderler kısımlarının şeklini korumasını sağlar. Bunun yanı sıra toz tutmayan bir özelliğe de sahip oldupu için toza alerjisi olanlar veya astım gibi nefes darlığına sebebiyet veren hastalıklara sahip olanlar için çok iyi bir alternatif olarak görülür.

 

Şönil Kumaş: Bu kumaş türü lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Yumuşak bir dokuya sahip olmasının yanı sıra oldukça dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım imkanı sunar.

 

Nubuk Kumaş: Nubuk, derinin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen bir kumaş türüdür. Hem görüntüsü hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Kolay bir şekilde temizlenebilir.

 

Tay Tüyü: Bu kumaş, su geçirmez ve leke tutmaz özelliğe sahiptir. Solmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

 

Adore, oturma grupları kaliteli kumaşlardan üretildiği için pek çok kişinin beğenisini toplar. Kaliteli görünüme sahip olan, beğenilen özellikler sunan oturma grupları satın almak istiyorsanız Adore’nin geniş model skalasını inceleyebilirsiniz.

Salon Koltuk Modelleri

Salon alanında  kullanmak amacıyla pek çok oturma grubu modeli mevcuttur. İkili koltuk tasarımları pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilen salon koltuk modelleri arasında yer alır. Çoğunlukla dar alanı olan salonlarda kullanılır. Üçlü koltuk çeşitleri ise geniş alanlarda sıkça tercih edilir. 

Adore farklı renklerde, boyutlarda, farklı kumaş türlerine sahip olan pek çok modeli ile ön plana çıkmaktadır.  Kişisel tarz ön planda tutularak farklı modellerden yararlanılması ise işlevsel ve uzun ömürlü mobilya seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

Yataklı Koltuk Çeşitleri

Yataklı koltuk modelleri özellikle de kalabalık aileler tarafından tercih edilir. Farklı renk ve boyutta üretilir. Kolay bir biçimde yatak şekline getirilir. Yataklı olan modellerin hem kaliteli materyallerden üretilmesi hem de şık tasarıma sahip olması gerekir. Adore’nin kaliteli ve şık tasarımlara sahip olan pek çok farklı modelini inceleyerek kendiniz için uygun olanını satın alabilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Dikkat Çeken İkili Koltuk Modelleri

İkili koltuk modelleri, farklı tasarımları ile dikkat çeker. Farklı şekillere sahip olan koltuk başlıkları dikkat çeken bir dekor isteyenler tarafından tercih edilir. Düz kollara sahip olan modeller ise sade tarzı seveler tarafından kullanılır. Adore aracılığıyla ikili koltuk fiyatı ile birlikte farklı tarzlara hitap eden tasarımları inceleyebilirsiniz.

Kalabalık Ailelerin Tercihi Üçlü Koltuk Modelleri

Üçlü koltuk modelleri, genişliği ile kalabalık aile yapısına sahip olan kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Farklı tasarımlara sahip olduğu için pek çok kişinin tarzına uygun olan modeller sunar. Kaliteli mobilyanın adresi olan Adore aracılığıyla üçlü koltuk fiyatı ve modellerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Farklı Yaşam Alanlarına Uygun Kanepe Çeşitleri

Bazı yaşam alanları geniş boyutlara sahipken bazı yaşam alanları ise oldukça küçük boyutlara sahiptir. Bu yüzden de farklı boyutlara sahip olan pek çok oturma grubu mevcuttur. Adore sadece boyut olarak değil renk ve tasarım olarak da farklı yaşam alanlarına uygun ürünler subar.

 

Yataklı kanepe, markanın sunduğu ve pek çok kişi tarafından beğenilen modellerden biridir. Kişi sayısı fazlaysa veya sürekli misafir ağırlıyorsanız markanın yataklı modellerini tercih edebilirsiniz.

Koltuk Fiyatları

Koltuk fiyatları pek çok kişi tarafından oldukça merak edilir. Koltuk fiyatları farklı etkenler baz alınarak belirlenir. Kullanılan kumaşın kalitesi ve koltuk boyutu gibi unsurlar koltuk fiyatları belirleyen etkenlere örnek olarak verilebilir. Farklı etkenlere bağlı olarak belirlenen koltuk fiyatları her bütçeye hitap eder. Pek çok kişi tarafından rahatlıkla satın alınır. 

Kanepe Fiyatları

Kanepe fiyatları da oldukça merak edilen konulardan biridir. Kanepe fiyatları birden fazla unsur baz alınarak belirlenir. Üretimde kullanılan kumaş gibi materyaller kanepe fiyatlarını etkileyen etkenler arasında yer alır. Fiyatlar farklı unsurlar göz önünde bulundurularak belirlenmesine rağmen her bütçeye kolaylıkla hitap eder.

Koltuk ve Kanepe Modelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için koltuk ve kanepe modelleri hakkında sıkça sorulan soruları cevapladık:

Salon Dekorasyonunda Hangi Renkler Tercih Edilmeli?

Renkler konusu dekor için pek çok kişi tarafından oldukça merak edilir. Ürün renkleri salonun duvar boyası ve salonda kullanılan eşyaların renk tonu ile uyumlu olmalıdır. Bundan ötürü de renk tercihi yaparken solan duvar rengi ile diğer eşyaların rengine göre bir seçim yapmanız önerilir.

Koltuk ve Kanepe Temizliğinin Püf Noktaları Nelerdir?

Koltuk ve kanepeleri temizlerken kullandığınız malzemelere dikkat etmeniz gerekir. Mobilyaların temizliği su ve sabun yardımıyla kolaylıkla yapılabilir. Bu işlem yapılırken suyun ısısına dikkat etmeniz gerekir. Su fazla sıcak olması kumaşlarda leke bırakmaya ve koltuğun tahriş olmasına sebep olacaktır. Sıcak olan su ürün renginde solmalar meydana getirebilir. Temizlik için kullanılan beze de dikkat etmeniz gerekir.Kullanılan bez yumuşak bir yüzeye sahip olmalıdır. Sert yüzeye sahip olan bezler ürün kumaşı üzerinde birtakım aşınmalar meydana getirebilir. 

 

Dikkat etmeniz başka bir durum ise temizlik için kullanılan temizleyicilerdir. Bu temizleyicilerin formülü ağır olmamalıdır. Aksi takdirde ürün yüzeyinde aşınmalar meydana gelebilir.

Leke Tutmayan Koltuk ve Kanepe Kumaşları Nelerdir?

Nubuk, şönil, tay tüyü ve deri kumaş çeşitleri leke tutmayan koltuk ve kanepe kumaşlarıdır. Özellikle çocukların ve hayvanların olduğu evlerde leke tutmayan kumaşlar tercih etmek çok daha sağlıklı bir seçim olacaktır. 

 

Devamını Oku Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.