Oyuncu Bilgisayar Masaları

   Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
   KARGO
   BEDAVA
   Adore Mobilya - Adore Gaming Karbon Çelik Gövde Oyuncu Bilgisayar Masası-Siyah 160x70-75-80x75 cm (GxYxD)
   Favorilerime
   Ekle
   Sepetime Ekle
   6.749,90 TL
   Yeni
   KARGO
   BEDAVA
   Adore Mobilya - Adore Gaming Yükseklik Ayarlı Oyuncu ve Bilgisayar Masası-Siyah 140x73-118x60 cm (GxYxD)
   Favorilerime
   Ekle
   Sepetime Ekle
   9.899,90 TL
   Yeni
   KARGO
   BEDAVA
   Adore Mobilya - Adore Gaming Yükseklik Ayarlı Oyuncu ve Bilgisayar Masası-Beyaz 140x73-118x60 cm (GxYxD)
   Favorilerime
   Ekle
   Sepetime Ekle
   9.899,90 TL
   Yeni
   KARGO
   BEDAVA
   Adore Mobilya - Adore Gaming Expert Oyuncu ve Bilgisayar Masası-Siyah 140x75,5x66,5 cm (GxYxD)
   Favorilerime
   Ekle
   Sepetime Ekle
   5.689,90 TL
   Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

   Oyuncu Masası

   Oyuncu masaları, espor ile ilgilenen kişiler için özel olarak dizayn edilmiş bilgisayar masalarıdır. Espor masası modelleri, klasik bir bilgisayar masasından farklı olarak fonksiyonel eklentileri ve çarpıcı dizaynları ile dikkat çekerler. Oyuncu masaları uzun süre bilgisayar kullanan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Adore her beklentiye uygun çeşitli modelleri ile oyun deneyiminizi mükemmelleştirir.

   Fonksiyonellik

   Espor bilgisayar masaları, oyuncuların uzun süreli bilgisayar kullanımı ve oyun sırasındaki gereklilikleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Hiçbirimiz oyuna kendimizi kaptırmışken yanımızda duran içeceğin ani bir hareketle dökülmesi ve özellikle bilgisayarımıza zarar vermesini istemeyiz. Bu sebeple birçok oyuncu masasında içecek tutacağı bulunmaktadır. Oyun oynarken en önemli faktörlerden biri hızdır. Bunun için seçtiğiniz mouse çok önemlidir fakat eğer mousepadiniz yeterli değilse istediğiniz verimi almak mümkün değildir. Espor bilgisayar masaları farklı beklentilere uygun çeşitli mousepad seçenekleriyle sunulabilir. Bütün masa kaplama mousepadli modeller ile hareket alanınızı arttırabilirsiniz. Genişletilebilir espor masası modelleri ile masa boyutunuzu ihtiyacınıza göre ayarlayabilir ve fonksiyonel kullanım ile oda alanı arasında kalmak zorunda olmazsınız. İstediğiniz an kullanım alanınızı arttırabilir, aktif olarak kullanmadığınız sürelerde masanızı tekrar küçük boyutuna döndürebilirsiniz. Espor bilgisayar masalarının kablo düzenleyici özelliği ile hem karışıklığı önler hem de oyun oynarken ayağınızın altında kalabalık yaparak dikkat dağınıklığına sebep olan etkenlerden kurtulmuş olursunuz. Dayanıklı iskeletleri ile de klasik bir bilgisayar masasından ayrılan oyuncu masaları, uzun vadeli bir kullanım sağlar. Yer çizmeyen sessiz ayak uçları ile evinizin eskimesine yol açmadan sağlam bir tutuş yakalayabilirsiniz. PC kasa koyma yeri olan modelleri tercih ederek ile bilgisayarınızı ideal yerine oturtarak sağlamlaştırıp, su soğutmalı kasa yerleri ile uzun süreli maksimum verim sağlayabilirsiniz.

   Rahatlık

   Espor masası modelleri kişinin rahatlığını en üst seviyeye getirmeye odaklanmıştır. Kolları destekleyen masa yüzeyleri oyuna uzun süre tam performans ile devam edebilmenizi sağlar. Masa yüksekliği de kişiye ve tercihe göre farklılık gösteren bir etkendir. Yüksekliği ayarlanabilir masa modelleri ile kendinize en uygun boyu seçebilirsiniz. Çalışma, dizi izleme ve oyun oynama gibi farklı kullanımlar için farklı yükseklikler tercih edilebilir. Örneğin, oyun oynarken bilgisayar için tam göz hizasında bir yükseklik seçilecekken, dizi izlerken oyuncu koltuğunuzda geriye yaslanıp farklı bir yükseklik tercih edilebilir.

   Stil

   İnce modeller ile esneklik ve adapte olabilirlik, belirgin kalın parçalı modeller ile yere sağlam basan bir imaj yaratabilirsiniz. LED ışıklandırma özellikli oyuncu masaları ile dikkat çekebilir ve tarzınızı güçlendirebilirsiniz. Çizilmez masa tablalı oyuncu masaları ile masanız ilk günkü ihtişamını korur.

   T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.