Kategoriler

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

 

 1. Güvenlik
  1. Kişisel bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından görülebilir mi?
  2. SSL nedir?
  3. Adoremobilya.com güvenli mi?
  4. Alışveriş yaptığım sitenin güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim?
 2. Üyelik
  1. Neden üye olmalıyım?
  2. Üyelik avantajları nelerdir?
  3. Nasıl üye olabilirim?
  4. Şifremi unutursam ne yapmayalım?
 3. Ödeme
  1. Ödeme seçenekleri nelerdir?
  2. Kapıda Nakit/Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneği sunuyormusunuz?
  3. Faturalama işlemi nasıl gerçekleşmektedir?
  4. Kredi kartımın onay vermemesinin nedeni ne olabilir?
  5. KDV fiyatlara dahil mi?
  6. Hangi kartlara taksit uyguluyorsunuz ? Taksit seçenekleriniz nelerdir ?
 4. Sipariş
  1. Sipariş takibini nasıl yapabilirim?
  2. Ürünlerinizin garantisi var mı?
  3. Kredi Kartı Güvenlik Onayı Nedir?
 5. Teslimat ve Montaj
  1. Teslimat ücreti ne kadardır?
  2. Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?
  3. Ürünüm ulaşırken herhangi bir gecikme olabilir mi?
  4. Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?
  5. Faturam koli'den çıkmadı. Ne yapmalıyım?
  6. Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
  7. Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?
  8. Ürününüzü aldım montajını yapamıyorum. Ücretli olarak kurulum yapıyor musunuz ?
 6. İade
  1. Ürünü iade için adresinize gönderdim. İade işlemleri nelerdir?
  2. Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?
 7. Garanti
  1. Garanti şartlarınız nelerdir, hangi durumları kapsar ? 
  2. Artık satılmayan eski ürünlerinizi yedek parçalarını bulunduruyor musunuz ?
 8. Alışverişle İlgili KurallarGüvenlik

 1. Kişisel bilgilerim ve kredi kartı bilgilerim başkaları tarafından görülebilir mi?
Kişisel bilgileriniz, adoremobilya.com tarafından size daha iyi hizmet sunmak amacı ile veri tabanımızda gizlenmektedir.  Alışveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (kredi kartı vb.) SSL teknolojisi ile şifrelenip, adoremobilya.com sistemleri tarafından otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Adoremobilya.com yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankanızdan başka kimse erişemez. Kredi kartınızda yer alan kişisel bilgileriniz bilgisayarınızdan adoremobilya.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardımıyla %100 güvenlik altına alınır.
 1. SSL nedir?
Adoremobilya.com’da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Adoremobilya.com sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu
(Server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar güvenlik duvarlarına (Firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Mozilla, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin gizliliği ve bütünlüğü korunur.
 1. Adoremobilya.com güvenli mi?
Adoremobilya.com’da sipariş öncesi ve sonrası vermiş olduğunuz tüm bilgiler %100 güvenlik altındadır. Sipariş vermiş olduğunuz ürünler, belirtilen süreler içerisinde teslimat adresinize ulaştırılır.Sipariş takip ekranından ve eğer bir gecikme ya da sorun var ise size göndereceğimiz maillerden siparişinizin durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 1. Alışveriş yaptığım sitenin güvenli olduğunu nasıl anlayabilirim?
Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenlik gerektiren (özellikle kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz) sayfalarında öncelikle sayfanın internet adresinin http' den https'e dönüştüğünü kontrol ediniz. Güvenli bir SSL ortamında bilgi iletip iletmediğinizi anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır:  Güvenli bir siteye girerken tarayıcınız bunu otomatik olarak algılar. Tarayıcınızın ekranında (genellikle ekranın alt kısmındaki durum çubuğu üzerinde) güvenliği simgeleyen bir kilit ya da anahtar ikonu göreceksiniz. Eğer tarayıcınızın seçeneklerinden, “Güvenlik Uyarısı” seçeneğini aktif hale getirirseniz, her SSL ile korunan sayfaya girişte ve bu sayfalardan çıkışta tarayıcınız size bir uyarı ekranı çıkartabilir. Tarayıcınızın gelişmiş seçenekler bölümündeki güvenlik kısmında, SSL versiyonlarıyla ilgili seçeneklerin işaretli olması da SSL kullanılabilmesi için gereklidir.


Üyelik

 1. Neden üye olmalıyım?
Alışveriş aşamasında, sizden üye değilseniz üye olmanız istenecektir. Size sormuş olduğumuz üyelik bilgileri, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamız ve önerileriniz doğrultusunda kesintisiz hizmet vermebilmemiz amacı ile kullanılmaktadır. Üyelik bilgileri içerisinde aynı zamanda siparişiniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemlerde, size sorulacak olan güvenlik bilgileri olacaktır. Alışveriş işlemlerinizde zaman kaybetmemek ve üyelerimize sağlanan özel avantajlardan, kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanmak için “Üye Ol” butonunu tıklamanız yeterlidir.
 1. Üyelik avantajları nelerdir?
Promosyonlardan, kampanyalardan, yeni ürünlerden öncelikli haberdar olursunuz. İleride üyelik ile ilgili avantajlarımız da artırılabilecektir.
 1. Nasıl üye olabilirim?
Üye olmak için, adoremobilya.com  ana sayfasında yer alan "Üye Ol" linkine tıklayınız. Sizden istenilen bilgileri (zorunlu alanları) formda lütfen eksiksiz olarak doldurunuz. "Kayıt Ol" butonuna bastığınızda üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
 1. Şifremi unutursam ne yapmayalım?
Şifrenizi unutmanız durumunda, ana sayfamızda bulunan "Üye Girişi" bölümünde yer alan "şifremi unuttum" linkini tıklayınız.

Ödeme
 1. Ödeme seçenekleri nelerdir?
Adoremobilya.com’da satın almış olduğunuz ürünlerin ödemesini, havale/EFT,  kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden biri ile yapabilirsiniz.
Havale/EFT ile ödemede %3 indirim uygulanmaktadır. Kapıda ödeme tercih ederseniz  hizmet bedeli ödemeniz gerekecektir. Kredi kartı tek çekimde %2 indirim uygulanır ve anlaşmalı olduğumuz banka kredi kartlarına vade farksız 4 veya 9 taksit imkanı sunulmaktadır.
 1. Kapıda Nakit/Kredi Kartı ile Ödeme Seçeneği sunuyormusunuz?
Adoremobilya.com’da kapıda nakit ya da kredi kartı peşin ile ödeme seçeneği sunulmaktadır. Kapıda ödeme tercihiniz için sipariş aşamasında da görebileceğiniz gibi belirlenen miktarda ekstra ücret ödemeyi kabul etmeniz gerekmektedir.
 1. Faturalama işlemi nasıl gerçekleşmektedir?
Adoremobilya.com’da faturalama işlemi yasal olarak irsaliyeli fatura şeklinde düzenlenmektedir. Sipariş formuna fatura bilgilerinizi ayrı, teslimat bilgilerinizi ayrı olarak belirtebilirsiniz. Ancak hem faturanız hem de ürün aynı adrese; yani teslimat adresine gelecektir.
 1. Kredi kartımın onay vermemesinin nedeni ne olabilir?
 •  Kullanmış olduğunuz kredi kartının limiti yetersiz olabilir.
 •  Kredi kartınızın son kullanım tarihi geçmiş olabilir.
 •  Kart numarasını hatalı girmiş olabilirsiniz.
 •  Daha önce kayıp ihbarı yapılmış ya da iptal edilmiş bir kartı kullanıyor olabilirsiniz.
 •  Bankanız ile geçici bağlantı sorunları yaşıyor olabilirsiniz.
 •  Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olabilir.
 •  Ödeme sayfasında kredi kartınızın CVV numarasını girmemiş olabilirsiniz.
 • Kredi kartı onay problemlerinde ilgili banka ile görüşmeniz gerekmektedir.
 1. KDV fiyatlara dahil mi?
Adoremobilya.com’da tüm ürünlerimize KDV dahildir. Sitemizde yer alan ürün fiyatlarımız TL. cinsinden belirtilmiştir. Sipariş vermek istediğiniz ürünlerin KDV tutarı sipariş adımındaki ödeme sayfasında belirtilmiştir.
 1. Hangi kartlara taksit uyguluyorsunuz ? Taksit seçenekleriniz nelerdir ? 
 
Aşağıda belirtilen banka kredi kartlarına vade farksız 4 veya 9 taksit imkanı sunulmaktadır. Tüm bankaların kredi kartlarına tek çekimlerde %2 'lik indirim uygulanmaktadır.
 
İŞ BANKASI (MAXİMUM KART) (Peşin fiyatına 4 veya 9 taksit )
YAPIKREDİ (WORLD KART) (Peşin fiyatına 4 veya 9 taksit )
AKBANK (AXESS KART) (Peşin fiyatına 4 veya 9 taksit )
GARANTİ BANKASI (BONUS KART) (Peşin fiyatına 4 veya 9 taksit )
FİNANS BANK (CARDFİNANS) (Peşin fiyatına 4 veya 9 taksit )

 
Sipariş
 1. Sipariş takibini nasıl yapabilirim?
Üye girişi yaptığınızda, anasayfada göreceğiniz “Benim Sayfam” ekranına ulaşabilirsiniz. "Siparişlerim" ekranından geçmiş siparişlerinizi ya da yeni verdiğiniz siparişinizin tüm aşamalarını görebilirsiniz. Bu bölümden sipariş id, ürün ve adedi, sipariş tarihi, ödeme durumu, sipariş durumu ve kargo takip numarası takip edilebilmektedir. Kargo takip numaranıza tıkladığınızda MNG kargo takip ekranına erişebilirsiniz.
 1. Ürünlerinizin garantisi var mı?
Adoremobilya.com’da satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi bulunmaktadır; ancak ürünlere göre garanti süreleri ve koşulları değişebilmekte ve bu husus ürün bilgilerinde de ayrıca ifade edilmektedir.  Ürün ile birlikte gönderilecek garanti belgesini lütfen inceleyiniz ve kaybetmeyiniz.
 1. Kredi Kartı Güvenlik Onayı Nedir?
Bu onay kredi kartı sahibinin güvenliği için alınmakta olup, adoremobilya.com güvenlik departmanı ve kullanmış olduğunuz kredi kartının ait olduğu banka aracılığıyla alınmaktadır (Banka kredi kartı sahibine ulaşır ve sistemimize onay gönderir). Her sipariş için bu onaya ihtiyaç duyulmamaktadır.  Gerekli görüldüğü takdirde banka güvenlik onayı talep edilir. Banka müşteriye ulaşamaz veya kredi kartı sahibi alışverişe onay vermezse, sipariş iptal edilir. Banka onayının gecikmemesi açısından bankada ve sistemimizde bulunan müşteri bilgilerinizin güncel olmasına dikkat ediniz.
Banka Güvenlik Onayı Süreci 24-36 saat arasındadır.Bu süre içerisinde halen bankadan onay gelmemesi durumunda sizi arayıp bankanızı arayıp iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica edebiliriz.
Banka onayının gecikmemesi açısından bankada ve sistemimizde bulunan müşteri bilgilerinizin güncel olmasına lütfen dikkat ediniz. 

Teslimat ve Montaj
 1. Teslimat ücreti ne kadardır?
Mağazamızdan satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firması (MNG) tarafından adoremobilya.com garantisiyle elinize ulaştırılacaktır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması dışında ürün gönderimi yapamamaktayız. Ürünlerimizin teslimatı için kargo ücreti talep edilmemekte ve bu ücret firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 
 1. Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?
Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç  3-7 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine ve kişilere kimlik ibrazı ve imza karşılığı teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından ortalama 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Her gün saat 09.00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün; resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde ise, tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
 
 1. Ürünüm ulaşırken herhangi bir gecikme olabilir mi?
Adoremobilya.com’da yer alan tüm ürünlerin stok güncellemeleri sürekli yapılmaktadır. Nadiren de olsa sipariş ettiğiniz ürün o an itibariyle stoklarımızda bulunamıyorsa bundan dolayı bir gecikme yaşanılabilir. Böyle bir durumda size, irtibat numaranızdan veya e-posta aracılığıyla ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
 
 1. Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün teslimat adresinize gönderilecektir.
 
 1. Faturam koli'den çıkmadı. Ne yapmalıyım?
Faturanız, eğer teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise mutlaka kolinin üzerinde yer alan şeffaf cep poşetinin üzerinde bulunacaktır.  Siparişinizi teslim alırken koli üzerinde yer alan şeffaf cep poşetin içerisinde faturanızın bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.
Eğer koli üzerinde faturanız yok ise kargo yetkilisine tutanak tutturunuz ve tarafımıza durumu bildiriniz. Faturanız kargo şubesinde bulunamazsa aslı gibidir kaşeli kopyasının tarafınıza gönderilmesi sağlanacaktır.
 
 1. Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürünleri teslimat sırasında irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Eksik veya hasarlı ürün ile karşılaştığınızda kargo firması yetkilisine bildirmeniz yeterlidir. Ürünün eksik ya da hasarlı olduğu hallerde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.
 
 1. Almış olduğum ürünün montajı kime ait ? 
Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlneceli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.
 
 1. Ürününüzü aldım montajını yapamıyorum. Ücretli olarak kurulum yapıyor musunuz ?
Ücretli montaj imkanından faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim formunuzu doldurarak tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Personellerimizin bulunduğu bölgelerde ücretli montaj imkanından faydalanabilirsiniz.

İade
 1. Ürünü iade için adresinize göndermek istiyorum. İade işlemleri nelerdir?
İade, arıza ya da değişim için ürününüzü göndermeden önce online satış birimimizi lütfen bilgilendiriniz. Anasayfada altındaki “İade ve Değişim” bölümünü okuyunuz ve tarafımıza mutlaka bilgi veriniz.  Adoremobilya.com ekibi, sizi işleminizle ilgili olarak yönlendirecektir.
 
 
İade etmiş olduğunuz ürün tarafımıza ulaştığında ilgili birim tarafından iade koşullarına uygun olup olmadığının kontrolü yapılır. Gerekli görüldüğü hallerde test edilmesi sağlanır. Belirtmiş olduğumuz şartlara uygun iade yapıldığı belirlendiğinde iade süreci başlamaktadır. Siparişinizin iadesi satış sözleşmesinde belirtilen süre içerisinde yapılmaktadır.
 
Siparişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza; havale ile yaptı iseniz havale adresinize yine satış sözleşmesindeki koşullar çerçevesinde iadeniz yapılır.
 
 
İade edeceğiniz ürünü gönderirken hasar görmemesi için,ürünü orjinal paketi ve tüm faturalarıyla birlikte ayrı bir koli içerisine koyunuz. İade etmek istediğiniz ürünü iade etme nedenini belirten not  ve faturanızın tüm nüshaları ile birlikte gönderiniz.Ürünü mutlaka anlaşmalı kargo firmamız (MNG)ile gönderiniz.
 
İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.
 1. Ürünü hangi durumlarda ve ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?
Siparişinizi, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile (faturası ve diğer aksesuarları) iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü iade etmeden önce tarafımıza iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz. Ürünü; faturası, irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ve orjinal aksesuarları ile birlikte size teslimatı yapan kargo firması(MNG) ile gönderiniz. 

Garanti  
 1. Garanti şartlarınız nelerdir ? Hangi durumları kapsar ? 
  1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve Adore markalı ürünler için yedi (7 )yıl , D-monte markalı ürünler için üç (3 )yıl, Handy Mate markalı ürünler ve Çalışma / Ofis Koltukları kategorisindeki ürünler için iki (2)Yıldır.
  2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.
  3. Malın garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Malın tamir süresi 20 iş gününü geçemez. Bu süre, mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar. Tüketicinin arıza bildirimini; telefon, fax, e-posta, iadeli taahhütlü mektup veya benzeri bir yolla yapması mümkündür. Ancak, uyuşmazlık halinde ispat yükümlülüğü tüketiciye aittir. Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.
  4. Malın garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde, işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılacaktır.
  5. Tüketicinin onarım hakkını kullanmasına rağmen malın;
   • Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, belirlenen garanti süresi içinde kalmak kaydıyla, bir yıl içerisinde; en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altıdan fazla arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,
   • Tamiri için gereken azami süresinin aşılması ,
   • Firmanın servis istasyonunun, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde sırayla satıcısı, bayii, acentesi temsilciliği ithalatçısı veya imalatçı-üreticisinden birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirini mümkün bulunmadığının belirlenmesi, durumlarında tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranda bedel indirimi talep edebilir.
  6. Malın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
  7. Garanti Belgesi ile ilgili olarak çıkabilecek sorunlar için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü'ne başvurabilir.

 

 1. Artık satılmayan eski ürünlerinizin yedek parçalarını bulunduruyor musunuz ? 
Şu an satışta olmayan ürünlerimizin garanti evraklarını ve faturasını muhafaza  ediyorsanız müşteri hizmetleri departmanımızla irtibata geçerek yedek parça talebinde bulunabilirsiniz. Garanti şartları gereğince tarafınıza yardımcı olunacaktır.

Alışverişle ilgili kurallar
 1.  18 yaşından küçük kişilerin alışveriş yapması mümkün değildir.
 2.  Alışveriş esnasında kredi kartı, kapıda ödeme ya da havale/EFT işlemi ile ödeme yapılabilir.Havale/EFT işleminde havale/EFT ücreti müşteriye aittir.
 3.  Sistemden kaynaklanan fiyat yanlışlıkları ya da ürün bilgilerinde meydana gelen hatalardan adoremobilya.com sorumlu değildir.

 

 

 
 Artık neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internetten karşılayabileceğimiz bir çağda yaşıyoruz. Zaman kazandırdığı için tercih etmeye başladığımız internetten alışveriş, sunduğu pek çok avantajla yavaş yavaş vazgeçilmezimiz olmaya başladı. Demonte mobilya konusundaki 28 yıllık tecrübemizi, ürünlerimizin kalitesini, teknoloji ve yeniliklerle besleyerek internet üzerinden sizlerle buluşturmaya karar verdik. Eviniz ve ofisiniz için gerekli tüm mobilya çeşitlerini inceleyebileceğiniz, karşılaştırma yaparak yorulmadan alışveriş yapabileceğiniz online satış sitemiz adoremobilya.com’u hayata geçirdik.
Online mobilya alınır mı? Alsam nasıl kuracağım gibi sorular sizi hiç yormasın. Ürünlerimiz demonte olarak, kargo için hazırlanmış özel paketlerde gönderilmektedir. Montaj için gerekli tüm malzemeler ve montaj kılavuzu, ürün kutusu içinde yer almaktadır. Ekstra olarak sadece tornavidaya ihtiyacınız olabilir. Yani Adore Mobilya ürünlerini kurmak çocuk oyuncağı.
En büyük gardrop modelleri dahil tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo fırsatıyla alabileceğiniz sitemizde,  aksesuarları ve tamamlayıcı ürünleri yani  ev ve dekorasyon ile ilgili her şeyi bulabilmeniz mümkün. Artık sipariş verip bir ay beklemeye veya önceden sipariş vermeye gerek yok.  Günlük 8000 paket modüler mobilya üretim kapasitemizle, aradığınız ister ofis mobilyası  olsun ister koltuk takımları olsun teslimat için sizleri bekletmiyoruz, siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya veriyoruz.
Daima en kalitelisi, en hesaplı ilkemizle, en uygun fiyatlı mobilyaları siz değerli müşterilerimize özel hazırladığımız indirimli mobilya kampanyalarımızla birleştirerek sunuyoruz. Üstelik siparişiniz evinize teslim ediliyor ve kargo için kesinlikle para ödemiyorsunuz. Sitemize üye olarak sürpriz hediyelerimize sahip olabilir, pek çok özel indirim ve fırsat yakalayabilirsiniz.
Adoremobilya.com’da güvenli alışveriş yapabilmeniz için bilgilerinizi ve kredi kartınızı güvene alan  SSL sertifikası ve 3D secure şifresi kullanılmaktadır. Böylelikle kafanızda soru işareti kalmadan online mobilya alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmayanlar için  kapıda ödeme ve havale/eft  seçeneklerimiz de mevcut. Sitemizde yer alan Ödeme Seçenekleri sayfamızdan tüm seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
Tüm modellerimizi showroomlarımızı gezer gibi sitemizde görebilir, renk, ölçü, fiyat gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz. Örneğin istediğiniz yatak odası takımları ise ilgili bütün kategorileri inceleyip takımınızı şifonyer, komidin, karyola gibi ürünlerimizi tek tek alarak oluşturabilirsiniz. Veya takımınız var fakat gardrobunuzu değiştirmek istiyorsanız gardolap kategorisi size en uygun fiyatlı seçenekleri sunabilir. Yatak odası mobilyaları alırken seçiminizi odaların büyüklüğü, küçüklüğü,  giysilerinizin, eşyalarınızın çokluğu ve çeşitliliğine göre yaparsanız doğru karar vermiş olursunuz. Mesela yatak odanızda alanınız darsa sürgülü gardrop kullanmak sizin için daha işlevsel olabilir. Yatak odanızdan bağımsız bir giyinme odanız varsa elbise dolapları işinize daha çok yarayabilir. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümlerin hepsi sitemizde.
Akşamları  oturma odanızda ayaklarınızı uzatıp dinlenirken, tv izlerken, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan  sitemizi ziyaret ederek dinlenme koltuğu veya TV koltuğu alabilir, oturma odası keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Oturma odamın şıklığı en az konforu kadar önemlidir diyorsanız TV sehpası ve sehpa modelleri  mutlaka göz atmanız gereken kategorilerimizdendir. Ayrıca sağlamlığı rahatlıkla buluşturan köşe takımları modellerimizi de Salon-Oturma odası kategorimizde bulabilirsiniz.
Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz için en ergonomik ofis koltukları ve en prestijli takımları en iyi fiyata bulabilirsiniz. Yeni bir ofis kurmak istiyorsanız mobilya fiyatları sizi korkutmasın, bilgisayar masası, sehpa, misafir koltuğu, tv ünitesi modelleri  hatta vestiyer gibi ofisiniz için gerekli pek çok ürünümüz sizin için gönderilmeye hazır bekliyor.
Kitaplar hak ettikleri yerlerde durmalı diyenlerdenseniz sitemizde yer alan kitaplık modelleri arasında kitaplarınız için onlarca çeşit kitaplık seçeneği var. Kapaklı, kapaksız, çok raflı, geniş, derin veya dar kitaplık ünitelerimiz renkleriyle de ev ve ofislerinizi dekore etmekte  size çok yardımcı olacaktır.
Öğrenciyseniz ve evde kalmak istiyorsanız ikinci el mobilyaları aklınızdan bile geçirmeyin. Sitemizden ikinci el fiyatına tertemiz, yepyeni çalışma masası modelleri, birbirinden rahat çeşit çeşit bilgisayar koltuğu modelleri alabilirsiniz. Nasıl olsa öğrenciyim sadece birkaç yıl kullanacağım diyerek gardrop almak istemeyebilirsiniz. Bez dolap modellerimiz tam da bütçenize göre. Üstelik taksitli mobilya alarak ailenizi de zorlamamış olursunuz.
Her evin bir Adore dolap ihtiyacı mutlaka vardır. Mutfak, banyo, balkon, bahçe hatta ofislerinizde kullanabileceğiniz çok amaçlı dolap ürünlerimiz, sizi kiler dolabı ayrı mutfak dolabı ayrı olur klişesinden kurtaracaktır. Banyolarınız için  özel dolaplar yaptırıp dünya kadar para harcamanıza ise hiç gerek yok. Size daha çok yer açarak kullanım alanınızı genişletmek ve eşyalarınızı kolayca toplamak için üretilmiş farklı ölçü ve özelliklerdeki banyo dolapları modellerimiz oldukça ekonomiktir. Tekerlekli dolaplarımız taşınabilir olduğu için temizlik konusunda işlerinizi kolaylaştıracaktır.
Günün en değerli zamanları tüm aile fertlerinin bir araya geldiği yemeklerdir. Hafta sonu kahvaltı sonrası mutfak masası sohbetlerini herkes çok sever hele  sandalyeler de rahatsa.  Açılır, kapanır ve katlanır, kompakt olarak tasarlanmış masalarımızı işleri bittiğinde rahatça kaldırabilir, yerden tasarruf edebilirsiniz. Misafir  ağırlamak için  donatılmış bir  yemek masası şıklığıyla misafirlerinizi kıskandırabilir. Bu şıklığa sitemizi ziyaret ederek inanılmaz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Gençler, evde kişisel alanlarında yalnız zaman geçirmeyi tercih ederler bu durum  gelişimleri için önemlidir. Konforlu ve modern genç odası dekore ederken çocuklarınızın zevki kadar önemli olan bir konu da çocuğunuzun kullandığı mobilyanın sağlıklı olmasıdır. Lütfen E1 sertifikalı (kanserojen madde içermeyen, sağlığa zararsız) hammaddelerden üretildiğinden emin olun. Mobilyaların da çocuklarınızla birlikte nefes aldığını unutmayın.


Evlerinizle ilgili ilk izlenimi oluşturan antreler pratiklik gerektiren alanlardandır. Çıkarır çıkarmaz ayakkabınızı yerleştirebileceğiniz bir ayakkabılık antrenin demirbaşıdır. Ayakkabı ve terlik kapasitesi yüksek ve arkası açık olan ayakkabılık modellerimiz ayakkabılılarınız korurken, koku oluşumunu da engellemektedir. Özellikle kış mevsiminde paltolar, montlar, şemsiyeler fazla yer kaplayan eşyalardandır, hepsinin derli toplu duracağı geniş ve kullanışlı bir portmanto antreniz için en başarılı organizatör olabilir. Ev ve araba anahtarlarınız için dekoratif bir duvar rafı antrenizi şık, kullanışlı ve keyifli hale getirebilir. Renk renk askılıklar ve dilsiz uşaklar da antreniz için iyi birer yardımcı üründür.  
Markamız ve diğer  mobilya markaları arasındaki farkları sitemizi ve ürünlerimizi inceledikten sonra daha iyi anlayabilirsiniz. Ürünlerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı 7 yıl garantilidir. Çocuk odası için aldığınız gardrop çocuğunuz büyüdüğünde bile sapasağlam, kullanılabilir durumda olacaktır hatta torununuz bile kullanabilir. Sağlığa zarar vermeyen yonga levha kullanılarak üretilen ürünlerimizin temizliği de kurulumu kadar kolaydır. Nemli bir bezle silerek temizliğini yapabilirsiniz. Satın al butonuna bastığınız andan itibaren Adore Mobilya güvencesi altındasınız. Alışveriş tanışmamızı, satış sonrası dost olmamızı sağlasın isteriz. Bu nedenle %100 müşteri memnuniyeti için çalışan satış sonrası destek ekibimiz her türlü sıkıntınızı çözmek için her zaman hazırdır.
Sitemizden verdiğiniz siparişler Ankara fabrikamızdan ülkenin her yerine gönderilebilmektedir, adresinize teslim ve ücretsiz kargo avantajıyla. Sizlere sunduğumuz binler ürün çeşidi, ödeme kolaylıkları ve garantimizle tanışmak için haydi satın al tuşuna basın ve tanışalım.  
Adore Mobilya © 2017