Montaj ve Kurulum Hizmeti - Adore Mobilya

1200-400.png (505 KB)


kutucuklar.png (113 KB)

Montaj Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?Montaj Hizmeti Kapınızda!

Adoremobilya.com’dan yapacağınız tüm mobilya ve e spor mobilyaları alışverişlerinizde şimdi montaj hizmeti kapınızda! Ürünlerin montaj hizmetini ürünle birlikte sepetinize ekleyebilir, adresinize gelecek profesyonel montaj ekibinden Adore Mobilya güvencesiyle mobilya montaj hizmeti alabilirsiniz. Adore Mobilya Web Sitesi ayrıcalığıyla mobilya montaj- kurulum hizmeti Türkiye’de 61 ilde hizmetinizde!

Adoremobilya.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde montaj hizmeti nasıl çalışır?

1) Ürün detay sayfasındaki “montaj satın al” kutucuğuna tıklayın.

2) Bu kutucuğa bastığınızda çıkan pencerede, “montaj hizmeti almak istiyorum” kutucuğuna tıkladıktan sonra montaj hizmeti istediğiniz il ve ilçe bilgisini de işaretledikten sonra, “sepete ekle” butonuna tıklayın.


3) Bu adımda, ürün teslimat adresi ve montaj adresi aynı olmalıdır. Açılan sayfada bulunduğunuz ilçe bulunmuyorsa o bölgeye montaj hizmeti verilememektedir.


4) Sepette ürün ve montaj hizmetinin ödemesini gerçekleştikten sonra montaj hizmetinin web sitemiz üzerinden satın alma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

Siparişimi oluşturdum, montaj ne zaman yapılacak?

Adoremobilya.com üzerinden montaj hizmeti ile birlikte satın aldığınız ilgili kargo firması tarafından belirttiğiniz teslimat adresine teslim edecektir. Teslimatın ardından 3 iş günü içerisinde mobilya montaj hizmetini Adore Mobilya markası adına verecek olan LTİ Nakliyat firması, randevu alabilmeniz için size sms yollayacak.

Sms geldikten sonra randevu için 0850 441 05 84 nolu telefonu 10:00 -17:00 saatleri arasında arayarak ürün montajının yapılması için randevu alabilirsiniz. Randevu aldıktan sonra 4 iş günü içinde montaj hizmetiniz tamamlanacaktır.

Sms ulaşmaması durumunda 0850 346 85 85 nolu telefondan Adore Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek alabilirsiniz.

Mobilya Montaj hizmeti için randevu almanız için ürününüzün eksiksiz ve hasarsız bir şekilde tarafınıza teslim edilmiş olması gerekmektedir.

Montaj hizmeti aldığım siparişimi iade edebilir miyim ?

Ürününüz henüz teslim olmamış ise montaj hizmetini iptal edebilirsiniz.

Montajı yapılan ürünün iadesi ise yapılamaz.

Montajı yapılan ürünün, montaj hizmet bedeli iade edilemez.

Mobilya montajı için randevu alınan ve teyit edilen montaj tarihinde, montaj alanı hazır değil ise ikinci bir ziyaret için 150 TL servis bedeli talep edilecektir.

İkinci ziyaret için ödenecek tutarı 0850 441 05 84 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz.

Satın alınan montaj hizmetinden, anlaşılan randevu tarihinde ve adresinde vazgeçilir ise, alınmış olan hizmet bedelleri iade edilmez.

Garanti süresi montaj hizmetinin verilerek ürünün kurulu halde teslim edildiği tarihten itibaren başlar.

Ürünün yanlış ve amacına aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar, bozulma, zayi ve ürünün normal aşınma ve yıpranması garanti kapsamı dışındadır.

Montaj ekibi gelmeden satın alan müşteri tarafından ürün kurulumuna müdahele edilmemelidir.

Kargodan paketi hasarlı gelen ürünler, kargodan teslim alınmadan, kargoda hasarlı olduğu Adore Mobilya markası müşteri hizmetleri ekibi ile paylaşılarak ve kargoyu teslim almadan iade edilmelidir.

Hasarlı ürünlerin montajı yapılamamaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.