sadsad x
asdasd
KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU

KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU: KEDİ EVİ DOLANDIRICILIĞI HAKKINDA

ŞU ANDA KEDİ EVİ KAMPANYAMIZ YOKTUR.

www.adorekedievi.com” – “www.adoremobilyakedievim.com” ve benzeri siteler Adore Mobilya’ya ait değildir. Şirketimize ait Logo ve resmi internet sitemizin benzer görüntüsü kullanılarak, zaman zaman sitemize link verilerek bu hizmeti Adore Mobilya’nın sağladığı algısı yaratılmaktadır. Kötü niyetli kişi veya kişilerce markamızın güvenilir imajı kullanarak siz değerli müşterilerimizin kredi kartı ve kişisel bilgilerine erişilmeye çalışıldığı anlaşılmaktadır. Söz konusu kişilerce yine isim ve markamız kullanılmak suretiyle sahte hesap ve sayfalarla kedi evleri ile ilgili sosyal medya reklamları verilmekte böylece inandırıcılık derecesi arttırılmaya çalışılmaktadır.

Konu ile ilgili olarak yasal yolara başvurulmuştur. Yine ilgili mecralarda ve Sosyal Medya kanallarında girişimler yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir.

Bu süreçte lütfen bu sahte sitelerden işlem yapmayın. Eğer bu sitelerde işlem yaptıysanız derhal bankanızla iletişime geçerek gerekli önlemleri alın ve Emniyet Müdürlüğü’nün ilgili birimi olan siber@egm.gov.tr adresine şikayetlerinizi iletin.

Sosyal medya reklamlarını gördüğünüzde de lütfen sizler de ilgili mecralara şikâyet edin.

LÜTFEN UNUTMAYIN; #kedievimadoreden Sosyal Sorumluluk Projemiz sadece resmi web sitemiz olan “www.adoremobilya.com” üzerinden yürütülmektedir, başka herhangi bir kanal ya da web sitesi kullanılmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.