sadsad x
asdasd

Bir Fidan Sizden Bir Fidan Bizden Kampanyası

1FidanSiden1FidanBizden_DesktopKategoriBanner.jpg (354 KB)


Bir Fidan Sizden Bir Fidan Bizden 

Daha yeşil bir dünya için; Bir fidan sizden, bir fidan bizden…

Dünyamız ve gelecek nesillerimize olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bunları yerine getirmek için de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bir mobilya üreticisi olarak belki de en önemli sorumluluklarımızdan biri de sürdürülebilir, korunan ve geliştirilen orman alanlarını artırmak olduğunun bilincindeyiz. Bunu sağlayabilmek üzere gerek üretim sırasında kullandığımızı hammaddelerin kontrollü ekimlerle geliştirilen ormanlardan olması, gerekse günlük operasyonlarımız sırasında tükettiğimiz kağıt, karton koli ve benzeri malzemelerin olabildiğince geri dönüşümlü malzemelerden üretilmiş olduğuna azami özen gösteriyoruz.  Atıklarımızı geri dönüşüm projeleri ile tekrar değerlendiriyor (#kedievimAdoreden Sosyal Sorumluluk Projesi), hiçbir malzememizi israf etmiyoruz.

Tüm bunlar ormanlarımızı korumaya ve israf önleyici çabalar olsa da asıl olanın yeni ağaçlar dikerek ülkemize, dünyaya yeni ormanlar kazandırmak olduğunun farkındayız.  Bu nedenle çalışan arkadaşlarımız ile beraber bu konulara çözüm getirebilmek üzere nasıl faydalı bir çalışma yapabiliriz diye düşündük ve Özlem Mutlu arkadaşımızın #birfidansizdenbirfidanbizden projesini sizlerin de desteği ile hayata geçirmeye karar verdik.

#birfidansizdenbirfidanbizden projemiz kapsamında sitemizden yapacağınız alışverişleriniz sırasında alacağınız her bir fidana karşılık, bir fidan da biz ekliyoruz ve sizin adınıza ekilmesini sağlıyoruz ve adınıza düzenlenmiş ekim sertifikalarını e-posta yolu ile tarafınıza gönderiyoruz. Şimdilik tarafımızdan 2000 ilave fidan ile sınırlı bu projeye her bir siparişinizde en fazla 5 adet fidan ile katılım sağlayabilirsiniz.

Unutmayalım, ne ekersek onu biçeriz…  Bugün ekeceğimiz fidanlar gelecek nesiller için daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya oluşmasına katkıda bulunacak. Umuyoruz ki bu proje aynı bu ekilen fidanlar gibi büyüyerek devam eder.

 

Saygılarımızla.

 

Mustafa Kemal KAYALAR

Adore Mobilya Sanayi

Yönetim Kurulu Başkanı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.