x

Yedek Parça Talep Formu

Bu form, Adore mobilya web sitesi, Adore mobilya mağazaları, online pazaryerleri, zincir yapı marketlerden ve Adore Mobilya bayilerinden satın alınan Adore Mobilya ürünlerinin, kullanım kaynaklı, üretim kaynaklı vb. oluşan sorunlar sonucunda hasarlanmış parçalarının talebi için oluşturulmuş bir formdur. Yedek parça talebi, garanti süresi içinde ve garanti şartlarının karşılanması durumunda ücretsiz, kullanıcı hatası ve diğer durumlarda ücretli olarak karşılanmaktadır.

Garanti şartları için tıklayınız

Formda doldurulması gereken zorunlu alan bilgilerini, ürünle birlikte tarafınıza ulaştırılan kullanım kılavuzu ve garanti belgesi içerisinde bulabilirsiniz. Üretim Seri no ve kalite kontrol no bilgileri, kullanım kılavuzunun ilk sayfasında yer almaktadır. Bu bilgileri aşağıdaki görselde gösterilen alandan tespit ettikten sonra, formda ilgili alana girebilirsiniz.

Formda yer alan “dosya ekleme” kutucuğuna tıklanarak , hasarlı ürünün fotoğraflarını yükleyebilirsiniz. Talebiniz bu şekilde fotoğraflı olarak bize ulaşacaktır.

Ayrıca "0850 346 85 85" nolu telefondan, bilgi@adore.com.tr mail adresine mail atarak, müşteri hizmetleri yetkililerimize ulaşabilir, yedek parça üretim ve teslim süreci ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Artık satılmayan eski ürünlerinizin yedek parçalarını bulunduruyor musunuz ?

Şu an satışta olmayan ürünlerimizin garanti evraklarını ve faturasını muhafaza ediyorsanız müşteri hizmetleri departmanımızla irtibata geçerek yedek parça talebinde bulunabilirsiniz.


Garanti şartları gereğince tarafınıza yardımcı olunacaktır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.