sadsad x
asdasd

Yataklar ve Bazalar

Adore Mobilya - Prestige Latalı Çift Kişilik Karyola - Noce-Lake Beyaz
Favorilerime
Ekle
Hızlı
Bakış
Sepetime
Ekle
2.099,90 TL
1.399,90 TL %33 indirim
Adore Mobilya - Prestige Yatak Odası Çift Kişilik Karyola - Tori
Favorilerime
Ekle
Hızlı
Bakış
Sepetime
Ekle
1.729,90 TL
1.149,90 TL %34 indirim
2.519,90 TL
1.739,90 TL %31 indirim
2.669,90 TL
1.839,90 TL %31 indirim
3.899,90 TL
2.689,90 TL %31 indirim
1.839,90 TL
1.269,90 TL %31 indirim
2.189,90 TL
1.509,90 TL %31 indirim
2.349,90 TL
1.619,90 TL %31 indirim
Stokta Yok Adore Mobilya - London Yatak Odası Çift Kişilik Karyola-Sibirya Çamı
Favorilerime
Ekle
Hızlı
Bakış
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Yatak Modelleri

Yataklar gün içerisinde yaşadığımız yoğun tempoyu bizden uzaklaştıran konfor alanlarıdır. Günlük işlerimizi rahatlıkla halletmek için ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bizlere sağlayan, yaşam kalitemizi artıran en temel öğeler arasında uyku yer alır. Verimli bir uykuyu bizlere sağlayan ise; ergonomik soft ortopedik, ultra ortopedik özellikli yatak modelleridir. Yatak seçimi yapmak oldukça zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu süreci kısaltmak adına yatak modelleri arasındaki farkı bilmek ve vücut yapınıza göre bir seçim yapmak daha doğru olacaktır. Uyku pozisyonunuz, yaş ve kilonuz da seçimleriniz sırasında sizlere rehber olacaktır. Vücut yapınıza uygun olmayan bir yatak güne normalden daha yorgun başlamanıza neden olur. Soft ortopedik yataklar her iki yüzeyinde kullanılan kuş tüyü sünger ile daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu yumuşaklık, uyku esnasında normalden fazla hareket edenler için biraz daha özgürlük sağlar. Vücut ağırlığının dengeli dağıtımında etkin rol oynar. Ultra ortopedik özellikli yatak modelleri ise ekstra dolgun görünümüyle eşsiz bir konfor sunar. Ortopedik tek kişilik yataklar ile ilgili fiyat, stok ve teslim tarihi bilgilerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Yatak odası kategorimizden ürünlerimize ayrıca göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Baza Modelleri

Depo ve kilerler evlerde en çok ihtiyaç duyulan ihtiyaç alanlarıdır. Özellikle bu alanlara sahip olmayan evler için depolama ihtiyaçlarını gideren işlevsel ve çok yönlülük sunan eşyalar arasında baza modelleri yer almaktadır. Tek kişilik bazalar ve çift kişilik baza modelleri evlerin yatak odalarında kullanılabileceği gibi, misafir için hazırlanmış odalarda da tercih edilebilir. Çocuk ve genç odaları için tercih edilen tek kişilik bazalar, geniş iç hacimleri ile çocuklarınızın eşyalarının düzenlenmesinde yardımcı olur. Paslanma ve çürüme yapmayan iç aksamları, emniyet kilit takviyeleri amortisör ve makasları ile sizin ve çocuklarınızın güvenliğini sağlar, metal tutma kapları ve mika kaplamalı şık yüksek ayakları ile depolama çözümlerine ek odalarınıza şık ve tarz bir görünüm de kazandırır. Baza modellerimiz için yatak odası kategorimizden detaylı inceleme yapabilir, fiyat, stok ve teslim tarihi bilgilerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Baza Modelleri Kurulumu 

Adore Mobilya, baza modelleri kapınıza teslim, özel hazırlanmış kutular içinde gönderilmektedir. Ürün kutuları içinde kurulum için gerekli bütün malzemeler ve montaj şeması bulunmaktadır. Kolay ve hatasız kurulum için montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurulum yapabilirsiniz. Modellerimiz üretim ve işçilik hatalarına karşı ürün gruplarına göre 7 yıla kadar garantilidir. Ek olarak, yedek parça teminimiz ile sizlere Adore Mobilya kalitesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Ürünlerin Temizliği

Nemli bir bez ile temizlemeniz yeterli olur. Deterjan gerektirmez. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.