Kategoriler

Yatak Odası Takımları

 

Ailemizle birlikte vakit geçirdiğimiz, yemek yeyip televizyon izlediğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız evlerimizi hepimiz için özeldir. Yatak odası ise tamamen kişisel bir alandır. Dekore ederken seçilen nevresimler, perdeler, aksesuarlar ve yatak odası takımları ile bu özel odaya kişiliğinizi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Devamını oku...

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Adore Yatak Odası Takımları Hakkında Bilgi

Mobilya konusunda pratik çözümler sunan Adore Mobilya, sizi yatak odası takımı almak zorunda bırakmıyor. Farklı modüler ürünlerimizi kullanarak kendinize özgü yatak odası modelleri oluşturmanıza da olanak sağlıyor. İhtiyaç ve tercihlerinize göre belirleyebileceğiniz tekil ürünlerle hiç kimsenin evinde olmayan yatak odası takımları hazırlayabilirsiniz.

Mobilyalarınızı odanızın şekli ve büyüklüğüne göre seçmeniz doğru olacaktır. Aksi takdirde yatak odası sadece uyumak için kullandığınız bir odaya dönüşebilir. Eşyalarınız yerleştirirken de bazı küçük noktalara dikkat ederseniz rahat hareket edebileceğiniz ferah bir odaya sahip olabilirsiniz. Örneğin elbise dolabınızı kapının yanına, odaya girdiğinizde tam karşıya gelmeyecek şekilde konumlanırsa odanız çok daha geniş görünecektir. Aynalı bir şifonyer bu ferahlığı arttırmanıza yardımcı olacaktır. Geniş pencere, açık ve birbirine uyumlu duvar ve mobilyalar da odanın büyüklük algısını değiştirmektedir.

Yatak odası fiyatları, takımda bulunan mobilyalara göre değişiklikler göstermektedir. Adore Mobilya’da daima en kalitelisini bulabilirsiniz.

Yatak odası takımı genellikle karyola, komodin, şifonyer ve gardrop gibi mobilyalardan oluşmaktadır. Bunların yanı sıra genellikle karyola ucuna yerleştirilen puflar ve artık odaların vazgeçilmezi olan televizyonlar nedeniyle TV üniteleri de takımı oluşturan mobilyalar arasında yer almaktadır.

En işlevsel yatak odası takımı mobilyası olan gardroplar zamanla size yetmez hale gelebilir. Ekle-genişlet modellerimiz sayesinde eksiklerinizi tamamlayıp eşyalarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. Sitemizde, ihtiyaçlarınıza cevap verecek gardrop modelleri ve en uygun fiyata ve hızlı kargoyla adresinize teslim edilmektedir.

Yatak odası takımları denildiğinde hanımlar için ilk akla gelen şifonyerdir. Çekmeceleri dışında üstü de makyaj malzemeleri, parfüm, resim çerçevesi vb koymak için değerlendirilen şifonyerler, hanımların önemli yardımcı mobilyalarındandır. Karyolaların hemen yanında kullanılan komodinler ise ister genç odası ister ebeveyn odası olsun hemen hemen tüm yatak odası modelleri içinde bulunmaktadır. Gece lambası, su, çalar saat gibi eşyalarımızın uyumadan hemen önce elimizin altında olmasını sağlayan komodinler takım fiyatları içerisine dahildir.

Gençler daha çok canlı renklerden hoşlandıkları için genç odası takımları renkli ürünlerimizle kombine edilebilir.

Adore mobilya yatak odası modelleri ile hem fonksiyonel hem şık bir yatak odası dekore edebilir, odanızı yaşamaktan keyif aldığınız bir yere dönüştürebilirsiniz. Evlenecekler veya evini yenileyecekler artık mobilya için uzun zaman beklemenize gerek yok. Sitemizden aldığınız ürünler ertesi gün kargoda ve kargo bedava. İster gardrop ister yatak odası takımı alın hiç biri için kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Garanti ve Sertifikalarımız
yerli üretim 7 yıl garanti 2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001 dayanıklı mobilya çevre dostu e1 sertifikası güvenli alışveriş taksitli alışveriş ücretsiz kargo kolay kurulum
yerli üretim 7 yıl garanti
2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001
dayanıklı mobilya çevre dostu
e1 sertifikası güvenli alışveriş
taksitli alışveriş ücretsiz kargo
kolay kurulum
Adore Mobilya © 2019