sadsad x
asdasd

Oyuncu Aksesuarları

DXRACER - DXRacer Profesyonel Laptop ve Tablet Tutucu - Siyah
Favorilerime
Ekle
Hızlı
Bakış
Sepetime
Ekle
DXRACER - DXRacer Opsiyonel Mouse Pad - Siyah
Favorilerime
Ekle
Hızlı
Bakış
Sepetime
Ekle
289,90 TL
189,90 TL %34 indirim
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Oyuncu Aksesuarları

Oyunların oynandığı uzun saatler boyunca, oyunların konusuna ve aksiyonuna bağlı olarak başarıya ulaşmak için gösterilen konsantrasyon kadar, yardımcı etkenler de büyük önem taşır. Oyun tutkunlarının tercihi olan gamer odası düzenlemelerinde oyuncu koltukları ve oyuncu masalarının önemi kadar e-spor aksesuarları da önemli detaylardır.

Oyuncu Klavyeleri

Özellikle bilgisayar oyunları için geliştirilmiş oyuncu bilgisayar aksesuarlarının başında klavyeler gelir. Bu klavyeler donanım açısından günlük hayatta kullanmakta olduğumuz klavyelerden farklılıklar gösterir. Oyuncu aksesuarları grubuna uygun ve daha uzun ömürlü olarak tasarlanmış klavye özellikleri; 100 milyon+ tıklama ömürlü, oyuncuya özel kişiselleştirilebilen ve programlandırılabilen ışıklandırma efekti kontrolü, iki multimedya tuşu, win/lock fonksiyon uyumlu olarak değerlendirilebilir. Oyun sırasında oluşabilecek kazalara karşı da su geçirmez nano kaplama önlemi mevcut olmalıdır. Bir diğer aksesuar ise mousedur.

Gaming Mouse & Oyuncu Mouse

enel olarak oyuncu aksesuarları özelinde üretimi sağlanmış mouselar günlük kullanımda tercih edilen Mouse türlerinden çok farklı olmasa da bazı hususlarda ayrım göstermektedirler. Bunları; kullanıcı özelinde geliştirilebilen programlanabilme özelliği ve oyun sırasında daha etkili performans sağlayıcı olan lazer sensörü olarak sıralayabiliriz. Tıklama ayarlarının 1000 hz’e kadar ulaşabiliyor oluşu, başparmağınız için geliştirilen sağ ve sol köşe düğmeleri oyun sırasında sadece hızınıza ve amacınıza odaklanmanızı son derece kolaylaştıran etmenlerdir.

Oyuncu Kulaklıkları

Oyuncu aksesuarları içerisinde ayrı bir öneme sahip olan oyuncu kulaklıkları; benzersiz spor tasarımları ile tarzınızı tamamlıyor ve aynı zamanda profesyonel oyuncular ve uzun süreli kullanımlar için dayanıklı ve kaliteli çözüm sunuyor. Bir oyuncu kulaklığında dikkat edilmesi gereken özellikleri ise; uzun süren saatler boyunca sizlere eşlik edeceği için kulak yastıklarının rahatsız etmeyecek ölçülerde geniş ve yumuşak olması, oyun içi ve gruplarla birlikte oynanan çevrimiçi oyunlarda iletişimi artıran mikrofon özelliği ile net, anlaşılır ve sürekli hale gelen bir ses kalitesi sağlaması, özel RGB nefese duyarlı ışıklandırma sistemi, USB arayüzü,  kullanılmadığı dönemlerde depolama ve yer alanı sağlayan katlanabilen çelik kafa tutacağı olarak sıralamak mümkün olur. Üst düzey bir kulaklıkla hem oyunlarınızı oynarken hem de müzik dinlerken anınıza farklılık katabilirsiniz.

Mouse Pad

Oyuncu aksesuarları içerisinde kendine yer edinmiş bir başka ürün ise özel olarak seçtiğiniz mouseunuzun eşlikçisi olan Mouse padlerdir. Oyuncu Mouse pad yüzey özellikleri ile mouseun kullanım hareketlerini oldukça kolaylaştırır. Oyuncu aksesuarlarına eşlik etmek amacı ile tasarlanmış olan bu padler sayesinde Mouse; verilen komutları daha kolay algılayacağı için oyun esnasında yapacağınız hamleleri daha kolay kavrar. Ergonomik tasarımları sayesinde kol yapınızı da destekler niteliktedir, özel kumaşı ve kaydırmazlığı ani hareketlerinizde sizlere son derece uyum gösterecektir.

Laptop ve Tablet Tutucular

Gamer odası içerisinde değerlendirilebilir ürünlerden olan laptop ve tablet tutucular; sürekli iç içe olmaya başladığımız elektronik ürünlerde ergonomik yapıları ile daha verimli çalışır hale gelirler. Oyuncu koltuklarınıza da yerleştirilebilir olmaları ile tablet ve lap-toplarınızın farklı pozisyonlarda da kullanılmalarına olanak sağlar. Yaşam kalitenizi artırır ve gün içerisinde masa başında istemsiz gelişen duruş bozukluklarının da önüne geçilmiş olur. 

Adore Mobilya bünyesinde satışa sunulan ve dünyanın öncü e-spor aksesuar markalarından olan E-Blue Auroza ve DXracer markalarına ait ürünlerimizi e-spor mobilyaları oyuncu aksesuarları kategorimizden detaylı olarak incelemenizi tavsiye ederiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.