Kategoriler

Genç Odası Takımları ve Çocuk Odası

Gençler, ister ders çalışmak için ister dinlenmek için olsun, zamanlarının büyük bir bölümünü odalarında geçirirler. Konforlu bir genç odası kaliteli zaman geçirmeleri ve kişisel gelişimleri için oldukça önemlidir. Çocuğunuz, ergenlikten gençliğe adımını attıysa çocuk odası yerine, kendi zevki ve tarzına göre seçilmiş genç odası takımları ile dekore edilmiş bir oda hazırlamanın zamanı gelmiş demektir. Karyola, yatak, gardrop, çalışma masası, şifonyer kısaca ihtiyacı olan tüm mobilyaları beğeni ve ihtiyaçlarına göre kendisi belirlemek ister. Bu istekler sizi kesinlikle korkutmasın. Adore Mobilya’da hem çocuğunuzun isteklerine cevap verebilecek hem de çok uygun fiyatlı birçok genç odası modelleri bulunuyor. Devamını oku...

Göster:
Sırala:
%24
Adore Trend Genç Odası Takımı TKGNC-01-MB-4
Adore Trend Genç Odası Takımı TKGNC-01-MB-4
Ürün Rengi : Milano Meşe - Beyaz Takımı Oluşturan Ür..
1.479,90 TL 1.119,90 TL

KDV Hariç: 949,07 TL
%23
Adore Trend Genc Odası Takımı
Adore Trend Genc Odası Takımı
Ürün Rengi : Milano Meşe - Beyaz Takımı Oluşturan Ürü..
1.669,90 TL 1.279,90 TL

KDV Hariç: 1.084,66 TL
%22
Adore Genç Odası Takımı TKSWD-03-NB-5
Adore Genç Odası Takımı TKSWD-03-NB-5
Ürün Rengi : Noce-Parlak Lake Beyaz Takımı Oluşturan &Uum..
1.809,90 TL 1.409,90 TL

KDV Hariç: 1.194,83 TL
%22
Adore Genç Odası Takımı TKGNC-11-NB-5
Adore Genç Odası Takımı TKGNC-11-NB-5
Ürün Rengi : Noce - Parlak Lake Beyaz Takımı Oluştu..
1.849,90 TL 1.439,90 TL

KDV Hariç: 1.220,25 TL
Yeni
Ürün
Adore Milano Genç Odası Takımı
Adore Milano Genç Odası Takımı
Ürün Rengi : Sonomo - Sarı -Parlak Lake Beyaz Takımı Oluşturan..
3.519,90 TL 3.019,90 TL

KDV Hariç: 2.559,24 TL
%14
Adore Genç Odası Takımı TKMWD-35-NB-8
Adore Genç Odası Takımı TKMWD-35-NB-8
Ürün Rengi : Noce – Parlak Lake Beyazı Takımı Oluşturan ..
3.549,90 TL 3.049,90 TL

KDV Hariç: 2.584,66 TL
Yeni
Ürün
Adore Plus Genç Odası Takımı
Adore Plus Genç Odası Takımı
Ürün Rengi : Sonoma - Dıamond Beyaz Takımı Oluşturan Ür&u..
3.799,90 TL 3.259,90 TL

KDV Hariç: 2.762,63 TL

Adore Genç Odaları Hakkında Bilgi

Genç Odası Takımı Seçimi:

Odaların dekorasyonunda göz önünde bulundurulması gereken iki önemli kriter vardır; birincisi odanın büyüklüğü, ikincisi ise odada kaç kardeşin yaşayacağıdır. Gençler, çok istemeseler de odalarını kardeşleriyle paylaşmak zorunda kalabiliyorlar. Böyle durumlarda genç odaları sayıya göre düzenlenmelidir. Eğer oda küçükse mobilya seçimi daha da önem kazanır. Tek kişilik karyolalar ya da ranza ile yatak sorunu çözülebilirken, gardrop ya da çalışma masası problem haline gelebilmektedir. Özellikle gardroplar bu sorunun çözümü için anahtar rol oynayabilir. Örneğin iki kişinin kullanabileceği, bölmeleri çok olan büyük bir gardrop veya küçük olan iki adet giysi dolabı kullanarak oda yerleşimi yapabilirsiniz. Alanın dar olduğu yerlerde sürgülü gardrop modelleri de işinizi kolaylaştırabilir. Bunların yanı sıra genç kız ve genç erkeklerin beğeni ve tarzları da farklılık göstermektedir. Genç hanımlar için şifonyer ve aynalı gardrop olan genç odası takımları vazgeçilmezken, genç beyler bilgisayarda daha çok vakit geçirdikleri için çalışma masası ve koltuğu olan genç odası tercih ederler. Bütün ihtiyaçlarını karşılayabilen bir odanın olabilmesi için kitaplık, komodin, dekoratif duvar rafı vb mobilyalar da genç odası takımı içinde mutlaka olmalıdır.

Çocuk odaları mobilya seçimini siz yapmıştınız, şimdi söz hakkı gençlerde. Gençlerin mobilyaları tabii ki zevklerine uygun renk ve modellerde, gençliğin dinamizmini yansıtan tarzlarda ve enerjide olmalıdır. Genç odası dekore etmek ekonomik olarak çok maliyetlidir, gardrop fiyatları yüksek olabilir diye düşünüyorsanız hiç endişelenmeyin. Çocuklarınızın zevklerine uygun, ihtiyaçlarına cevap verebilecek oda takımları ve aksesuarları avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle Adore Mobilya’da. Üstelik ürünleri online sitemizden inceleyebilir, ölçüleri karşılaştırabilir, yorulmadan alışveriş yapabilirsiniz. Genç odası takımları bir tıkla ertesi gün kapınızda hem de kargo ücretsiz.

Gençler için oda dekore ederken çocuklarınızın ilgisini çeken, sevdikleri temalarla süsleme yapabilir, odalarını daha cazip hale getirebilirsiniz. Kendilerine ait olan oda arkadaşları tarafından beğenildiğinde mutlulukları artacaktır.

Sizin için çocuğunuzun sağlığı ve sağlıklı büyümesi muhakkak en önemli konudur. Ona aldığınız eşyalara, tükettiği besinlere çok dikkat edersiniz. Aslında bunlar kadar önemli bir konu da çocuğunuzun kullandığı mobilyanın sağlıklı olup olmadığıdır. Genç odası takımları ya da çocuk odaları alırken lütfen E1 sertifikalı (kanserojen madde içermeyen, sağlığa zararsız) hammaddelerden üretildiğinden emin olun. Ürün açıklamalarını okuyun ve E1 sertifikası olmayan mobilyalardan uzak durun.  Zamanlarının çoğunu odalarında geçiren çocuklarınızın mobilyalarla birlikte nefes aldığını unutmayın.

Adore Mobilya ürünleri FSC uyumludur yani sadece endüstriyel amaçlı yetiştirilmiş ağaçlardan yapılan hammadde kullanılmaktadır. “Doğa dostu”  bilinciyle üretilen genç odası takımları, bu bilincin çocuklarda da oluşması için güzel bir adım olabilir.

Genç Odası Kurulumu:

Adore Mobilya genç odası takımları demonte olarak teslim edilmektedir. Montaj yapmanız için gereken bütün malzemeler ve montaj kılavuzu, kargo için özel hazırlanan ürün kutusu içinde yer almaktadır. Ayrıca yalnızca tornavidaya ihtiyacınız olabilir. Çocuk odaları mobilya kurulumu sırasında iki kişi olması tavsiye edilmektedir. Montaj kılavuzunuzu inceleyip, adımları takip ederek kolayca kurabilirsiniz.

Garanti ve Sertifikalarımız
yerli üretim 7 yıl garanti 2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001 dayanıklı mobilya çevre dostu e1 sertifikası güvenli alışveriş taksitli alışveriş ücretsiz kargo kolay kurulum
yerli üretim 7 yıl garanti
2 yıl garanti tüv iso9001 iso14001
dayanıklı mobilya çevre dostu
e1 sertifikası güvenli alışveriş
taksitli alışveriş ücretsiz kargo
kolay kurulum
Adore Mobilya © 2019