İnstagram İndirim Kampanyası
"

Kampanya sona erdi. İndirim kodlarını 28 Şubat Saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. 

Instagram İndirim Kampanyası

İndirim kodlarını 28 Şubat Saat 23:59'a kadar kullanabilirsiniz. 

Instagram takipçilerimize özel Adore Sürgülü Gardırop - Noce / Lake Beyaz (SWD-03-NB-1) 539.90 TL yerine sadece 299.90 TL ! Ürünü görmek için tıklayın.

İndirimden yararlanabilmek için:

1- Instagram hesabımızı takip etmeniz 

2- Instagram hesabımız  üzerinden bize özel mesaj (DM) göndermeniz yeterlidir.  Mesajınıza karşılık size özel tek kullanımlık bir indirim kodu gönderilecektir. 

 

 

KAMPANYA KOŞULLARI: 

Katılımcıların Instagram hesabımızı takip etmeleri gerekmektedir. 

Adore Mobilya Instagram hesabımızı takip eden  kullanıcıların Instagram özel mesaj (DM) yolu ile indirim kodu isteğini belirten mesaj atmaları gerekmektedir.

İndirim kodu sadece Adore Sürgülü Gardırop - Noce / Lake Beyaz (SWD-03-NB-1) ürününde geçerlidir. Bu indirim kodu başka indirimlerle ya da kampanyalarla birleştirilemez.

Her  kullanıcıya sadece 1 adet indirim kodu verilmektedir.

İndirim kodu tek kullanımlıktır.

İndirim stoklarla sınırlıdır.

Kod talebi için gönderdiğiniz Instagram özel mesajlarına (DM)  hafta içi 09.00 - 17.00 arasında cevap verilecektir. Hafta sonu gönderdiğiniz mesajlar Pazartesi günü cevaplanacaktır. 

Kodlar sadece Instagram Özel Mesaj (DM) üzerinden verilecektir.

Size özel verilen indirim kodunu başkalarıyla paylaşmanız durumunda kodunuz başkası tarafından kullanıldığında kod geçersiz olacaktır ve bu durumdan Adore Mobilya sorumlu değildir.

İndirim kodu belirtilen son geçerlilik tarihinden sonra kullanılamaz. 

İndirim kampanyası için ayrılan stoklar tükendiğinde kampanya otomatik olarak sona erecektir. Bu durumda da kodlar geçerliliğini kaybedecektir. 

Adore Mobilya söz konusu kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar. 

İndirim kodunuzu nasıl kullanacağınızı  "İndirim Kodunuzu Nasıl Kullanırsınız?" başlıklı yazımızdan kolayca öğrenebilirsiniz.

"
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.