Şanslı Cuma Doldur Kazan Çekilişleri
"

Çekilişimize bir süre ara verildi. Yakında yeni sürprizlerimizle tekrar başlayacak. İlginiz için teşekkür ederiz.

Şanslı Cuma Doldur Kazan Çekilişleri Hakkında:

Listeye kaydolan kullanıcılar arasından her hafta çekiliş yapılacaktır. Kazanan kişilere kaydolduğu mail adresi üzerinden iletişime geçilerek iletişim bilgileri istenecektir.

Bu hafta siz kazanamadıysanız üzülmeyin! Sonraki haftalar Facebook sayfamızda aktif olarak çekiliş hakkınızı devam ettirebilirisiniz. Adore'de çekilişler her hafta!  Detaylar aşağıda:

 

Şanslı Cuma çekilişi,  her hafta Doldur-Kazan listesi içinden yapılacaktır. Listeye kaydolmak için burayı tıklayıp Doldur-Kazan formunu doldurmanız gerekmektedir. Ya da aşağıda görselde yer aldığı gibi Facebook sayfamızda yer alan Doldur Kazan sayfasından da katılabilirsiniz. 

 

Listeye kaydolan katılımcıların çekiliş hakkının her hafta devam edebilmesi için; Adore Mobilya Facebook sayfasını beğenmiş olmaları ve sayfadaki görsellerden birini  paylaşmaları, beğenmeleri ya da yorum yazmaları yeterlidir.

Çekiliş her hafta Cuma günü yapılacak ve sonucu Adore Mobilya Facebook sayfasında yayımlanacaktır.

Şanslı Cuma için 1 asıl ve 1 yedek kazanan belirlenecektir. Asıl talihliyle, Doldur-Kazan formunda verdiği mail adresi üzerinden iletişime geçilerek iletişim bilgileri istenecektir.  Talihlinin 2 gün içerisinde mail yolu ile  iletişim bilgilerini tarafımıza göndermesi gerekmektedir. Bu nedenle formu doldururken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz.

Asıl talihli ile bağlantı kurulamadığı takdirde,  hediye yedek talihliye devredilecektir.

·         “Şanslı Cuma” kampanyası  kazananına  1 adet "Concept 5 Raflı Dar Kitaplık" hediye edilecektir. Hediye ürününü incelemek için tıklayınız.

·         Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari bir koşul bulunmamaktadır.

·         Bu kampanya Adore Mobilya tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın Facebook ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

·         Bu kampanya Facebook kuralları çerçevesinde yapılmaktadır ·       Çekilişi kazanan şanslı kişiye hediyesi 2 iş günü içerisinde gönderilecektir.

·         Kampanyaya katılım için illegal yollara başvurup sahte profillerle çekiliş hakkı kazanlar direkt diskalifiye olacaktır.

·         Adore Mobilya önceden haber vermeksizin çekiliş kampanyasını durdurma, kampanya koşullarını  ve kampanyada  verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

·         Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

 

"
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.