sadsad x
asdasd
Pandemiden Korunma ve Aldığımız Önlemler
guvenli-uretim_950x200px.jpg (150 KB)
Değerli Müşterilerimiz ;
 
İçinde bulunduğumuz COVID-19 Pandemi sürecinin başından itibaren Adore Mobilya olarak sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını en üst düzeyde korumaya yönelik T.C. Sağlık Bakanlığı talimatları ve kendi iç İK prosedürlerimiz gereği bir dizi tedbir aldık ve bu önlemleri dikkatle ve özenle operasyonlarımızın tüm aşamasında uyguluyoruz.
Online alışverişlerinizde, ürünlerimiz üretim sürecinden paketleme sürecine kadar ve devamında kargo firmalarına teslim edilene kadar kademeli olarak dezenfekte işlemlerinden geçerek sizlere gönderilmektedir. Fabrika üretim ve depo sevkiyat alanlarındaki çalışanlarımız üst seviye korunma ve kontrol prosedürleri kapsamında görev yapmaktadır.

Mağazalarımızda ise ziyaretçi sayımızı kontrol altında tutuyor ve gerekli ateş ölçüm ve korunma önlemlerinin uygulanmasını takiben içeri davet ediyoruz. Mağaza içinde uygun ve gerekli yerlere sosyal mesafe uyarı ve dezenfeksiyon noktaları ile kişisel korunmayı da en üst düzeyde uygulanması adına yönlendirici ve sorumlu davranıyoruz. Kasalarımız ve fatura işlemlerini yapan personelimizin faaliyet alanlarını hem sizlerin hem çalışanlarımızın sağlığı için şeffaf koruma alanları ile ayırıp, alışverişinizi daha rahat ve risk olmadan yapmanızı sağlıyoruz. Satış sonrası montaj yapacak ekiplerimiz araçlarından başlayarak kıyafetleri ve kişisel temizlikleri konusunda azami dikkat gösterilmekte, her montaj öncesi ve sonrası detaylı korunma, temizlik ve dezenfekte işlemleri özenle uygulanmaktadır.

İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde alışverişlerinizi güvenli ve sağlınıza herhangi bir tehdit oluşturmayacak şekilde süreçlerimizi yönettiğimizden ve sizlere en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaya devam ettiğimizden emin olabilirsiniz.  

Önemle bilgilerinize sunar sağlıklı günler ve keyifli alışverişler dileriz.
 
Teşekkürler,
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.