CAT-01-HM-1
Paylaş:
abc.jpg (7 KB)
 • Ürün Özellikleri

 • Yorumlar (93)

 • Tavsiye Et

 • * Kedi evlerimize sadece mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Mağazalarımızın iletişim bilgileri için tıklayınız.

  Kedi Evi Ölçüleri:  52 x 32 x 40 (genişlik x yükseklik x derinlik)

  Kedi Evleri Sosyal Sorumluluk Projesi’ne neden ve nasıl karar verildi?

  Merhaba Değerli Hayvanseverler,

  Biz,  “Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı” felsefesi ile ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz.

  “En Kaliteli” olmak için levhadan, bağlantı parçalarımıza kadar bütün malzemelerimizi özenle seçiyor, en güncel teknolojik sistemleri kullanıyoruz.

  “En Hesaplı” olmak için ise hem ergonomiden ve şıklıktan ödün vermemeye hem de, olması gerekenden fazla malzeme ve iş gücü kullanmamaya dikkat ediyoruz.

   En büyük önceliğimiz ise ürettiğimiz ürünlerin çevre dostu olmasıdır. Bu nedenle ürünlerimizde sadece, endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan üretilen yonga levhalar ve üretim süreçleri denetlenen, doğaya zarar vermeyen bağlantı parçaları kullanıyoruz.

   İleri teknoloji ile ulaştığımız yüksek üretim potansiyelimiz ve hesaplanarak yapılan tasarımlarımız sayesinde neredeyse hiçbir malzememizi israf etmiyoruz. Fakat ana hammaddemiz olan yonga levhalarımızın bir kısmı taşıma ve üretim aşamalarında hasar görebilmekte ve bu malzemeler firmamızın ürünlerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır. Normalde, hasar gören bu malzemeler ayrılıp satılmaktadır.

  Ticari gelir sağlamak yerine, sevimli hayvan dostlarımız için ne yapabiliriz diye düşündük ve sokak kedileri için ev yapmanın güzel bir fikir olduğuna karar verdik. Bu sayede kedi dostlarımız soğuk kış günlerinde ısınabilecekleri ve korunabilecekleri ev sahibi olabileceklerdi. Yıllar önce amatör bir ruh ile başlayan bu girişimi bugün sizlerle beraber bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak sürdürmenin onur ve mutluluğunuz yaşıyoruz.

  Kedi Evleri’ni tasarlarken, üretim aşamalarında ayrılan bu malzemeleri yıl boyunca biriktirerek en verimli şekilde kullanarak çok sayıda Kedi Evi ürettik. Kedi Evlerini hiçbir el aletine gerek duymadan kurabileceksiniz çünkü kurulum için gerekli olan herşey paketin içinde mevcuttur. Kedi Evini kurmadan önce veya kurduktan sonra evi, naylon gibi su geçirmez bir malzeme ile kaplamanızı öneririz ki, kış şartlarına daha uzun dayanabilsin. Dilerseniz Kedi Evlerini boyayabilirsiniz ama kedilerin boya kokusundan pek hoşlanmadığını da hatırlatmak isteriz. Eğer boyarsanız evleri iyice havalandırdıktan sonra kedi dostlarımızın hizmetine sunabilirsiniz.

  Adore Mobilya ailesi olarak ürünlerimizi evlerinizde ve ofislerinizde görmekten mutluluk duyuyoruz. Etrafınıza dikkatle baktığınızda, en az bir komşunuzun veya akrabanızın evinde ya da bir arkadaşınızın ofisinde bize rastlayacaksınız. Şimdi ise Adore Kedi Evleri’ni her sokakta görmek istiyoruz.

  Adore Mobilya, kedi evlerini Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında ürettiği için siz değerli hayvanseverlere bu evleri ücretsiz olarak sunuyor. Ancak ticari suistimali engellemek adına sadece kargo ve ambalaj maliyeti ödemeniz gerekiyor. Bu sayede kedi evlerimiz daha çok dostumuza ulaşacaktır.

  Kurduğunuz kedi evlerinin fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

  #kedievimadoreden

  #bukışgeçerüşümeden

Benzer Ürünler
En Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.