Instagram Doldur Kazan Çekilişleri
"

Çekilişlerimize bir süre ara verildi, farklı sürprizlerle yakında görüşmek üzere.

Instagram  Doldur Kazan Çekilişleri Hakkında:

Instagram hesabımızda her Çarşamba çekiliş var.  LİNKTEKİ formu doldurun her hafta çekilişle verilen sürpriz hediyeleri kazanma şansı yakalayın!

Instagram hesabımızı  takip etmeye devam ederek, fotoğraflarımızı paylaşıp, yorum yaparak şansınızı her hafta devam ettirebilirisiniz. Adore'de çekilişler her hafta!  Detaylar aşağıda:

Listeye kaydolmak için BURAYI TIKLAYIP Doldur-Kazan formunu doldurmanız gerekmektedir. Ya da Instagram  hesabımızda bio.’da verilen linki tıklayarak formu doldurabilir ve çekiliş için hak kazanabilirsiniz.

Çekiliş her hafta Çarşamba günü yapılacak ve sonucu Adore Mobilya Instagram Hesabında  yayımlanacaktır.

Instagram Doldur Kazan çekilişlerinde her hafta  1 asıl ve 1 yedek kazanan belirlenecektir. Asıl talihliyle, Doldur-Kazan formunda verdiği mail adresi üzerinden iletişime geçilerek iletişim bilgileri istenecektir.  Talihlinin 2 gün içerisinde mail yolu ile  iletişim bilgilerini tarafımıza göndermesi gerekmektedir. Bu nedenle formu doldururken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz.

Asıl talihli ile bağlantı kurulamadığı takdirde,  hediye yedek talihliye devredilecektir.

 

KAMPANYA KOŞULLARI: 

·         Instagram Doldur Kazan çekilişi,  her hafta Doldur-Kazan listesi içinden yapılacaktır.

·         Listeye kaydolan kullanıcılar arasından her hafta çekiliş yapılacaktır.

·         Kazanan kişilere kaydolduğu mail adresi üzerinden iletişime geçilerek iletişim bilgileri istenecektir. Mail adresi üzerinden yapılmayan bildirimler kabul edilmeyecektir.

·         İnstagram Doldur Kazan  kampanyası  kazananına sürpriz bir hediye edilecektir. Hediyeler değiştirilmemektedir.

·         Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari bir koşul bulunmamaktadır.

·         Bu kampanya Adore Mobilya tarafından düzenlenmektedir. Kampanyanın Instagram ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

·         Bu kampanya Instagram kuralları çerçevesinde yapılmaktadır.

·         Çekilişi kazanan şanslı kişiye hediyesi 2 iş günü içerisinde gönderilecektir.

·         Kampanyaya katılım için illegal yollara başvurup sahte profillerle çekiliş hakkı kazanlar direkt diskalifiye olacaktır.

·         Adore Mobilya önceden haber vermeksizin çekiliş kampanyasını durdurma, kampanya koşullarını  ve kampanyada  verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.

·         Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

"
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.